Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 41151–41200 of 107931 results

  • #31

    “Lucas 14:33”. Een reproductie.

    « Luc 14:33 ». Une reproduction.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #29
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    “Oude stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 100/150 buiten de plaat.

    "Vieille ville". Une sérigraphie. Signée et numéroteé 100/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #28
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    “De barmhartige”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Le Miséricordieux". Une sérigraphie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #27
    E. Wynants

    “Portret van een meisje in het groen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une jeune fille en vert". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26
    Serge

    “Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    « Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #25
    E. De Lathauwer

    “Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    « Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade aan het doek.

    "Portrait d'homme". Huile sur toile. Signé. Dommages à la toile.
    No longer available
    Dim. 54 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #20
    R.M. Preneel

    “Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.

    "Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #601

    Een handgeschilderde dekselvaas, bordeaux in de massa, met vergulde details. Gemerkt onderaan.

    Un vase avec couvercle peint à la main, bordeaux dans la masse, avec des détails dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #603

    Een paar bronzen kaarsenhouders in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. H:20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #673

    Een zamakken lampenvoetje in de vorm van een engeltje. Zonder kapjes.

    Un pied de lampe en alliage de zinc en forme d'ange. Sans abat-jour.
    No longer available
    Dim. H: 45cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #613

    Een lampenvoet van Japans aardewerk.

    Un pied de lampe en poterie japonaise.
    No longer available
    Dim. H:35cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #458

    Een gepolijst fossiel van een ammoniet. Op arduinen sokkel.

    Un fossile poli d'une ammonite. Sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm (25 cm)
    Estimate: € 180 / 240
  • #667

    Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.

    Un pied de lampe en faïence blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #608
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence blanche et dorée. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #171
    Yvonne Diéterle
    Period: 1882 - 1974

    “De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).

    "Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #668

    “Antwerpen 1930. Eenig officieel orgaan van de wereldtentoonstelling voor Coloniën, Zeevaart en Vlaamsche Kunst uitgegeven door Gazet van Antwerpen.”. Gebundelde uitgaven van het weekblad van april tot november 1930 in drie volumes.

    « De Gazet van Antwerpen ». Éditions groupées de l'hebdomadaire de l'année 1930 en trois parties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #217

    Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg

    Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kg
    No longer available
    Dim. h: 13 cm - 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #693

    Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.

    Un bol Art Nouveau en cuivre argenté.
    No longer available
    Dim. 41 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #628

    Een zwartgelakt houten humidor.

    Une cave à cigares en bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. 14 x 37 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #607

    Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #617

    Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.

    Un bol à fruits en porcelaine polychrome Imari à décor de grues.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #372

    “Vrouw met hoed”. Een art-deco beeldje.

    "Femme au chapeau". Une figurine art déco.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #627
    Franklin Mint

    “The Golden vase of Bast”. Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld decor op blauwe fond in antiek egyptisch stijl. Gedateerd 1987.

    "Le vase d'or de Bast". Vase en porcelaine à décor multicolore et doré sur fond bleu de style égyptien antique. Daté de 1987.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    Een vaas van Chinees porselein met figuren en bloemen versierd.

    Vase en porcelaine de Chine à décor de figures et de motifs floraux.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #618
    Keramis

    Een art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.

    Un vase art déco en faïence à décor floral. Forme numéro 626.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #651

    Een verguld bronzen vlaggenstokornament in de vorm van de Brabantse leeuw op een lauwerkrans met de wapenspreuk van België.

    Ornement de mât en bronze doré en forme de lion brabançon sur couronne de laurier aux armes de la Belgique.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #638

    “La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel

    « La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #305

    Een vuursteenpistool.

    Un pistolet à silex.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #218
    Ardessa Spain

    Een onklaar gemaakt .45 cal. percussiewapen.

    Un cal .45 désactivé. Arme à percussion.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #228

    19de eeuws zwart kruit percussiewapen. Onleesbaar gemerkt ‘U.S. - ...’

    Arme à percussion à poudre noire du XIXe siècle. Illisiblement marquée 'US - ...'
    No longer available
    Dim. 140 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #227

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm - 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #237

    Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.

    Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #643

    Een paar metalen obelisken, versierd met Franse lelies.

    Une paire d'obélisques en métal, décorés de lys français.
    No longer available
    Dim. H: 65cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #118

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238
    Paul Sertsté
    Period: 1910 - 2000

    “Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.

    "Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147

    Een polychrome neogotische Madonna met Kind. Met productiestempel. Einde XIXde eeuw. Losse Jezus (met wereldbol) en scepter.

    Une Vierge à l'Enfant néo-gothique polychrome. Avec cachet de production. Fin du XIXème siècle. Jésus lâche (avec globe) et sceptre.
    No longer available
    Dim. H. 57,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #653

    Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.

    Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. 8 x 28 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #248

    Een paar onyxen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #657

    Een messingen weegschaal op houten voet. Met gewichtenset. Kleinste gewichtje manco.

    Une balance en laiton sur un socle en bois. Avec jeu de poids. Plus petit poids manquant.
    No longer available
    Dim. H: 47cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #658
    Agnes Van Hee

    Een op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.

    Un cotylédon africain a inspiré une œuvre d'art moderne en faïence.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #168
    Prada Milano

    Een zwart lederen handtas.

    Un sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 330 / 400
  • #491

    Een paar vaasjes in Chinees porselein met bloemendecor.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #661

    Een verzilverd metalen bacchante.

    Une bacchante en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H: 14cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #631
    Jacques Sillis

    “Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633
    A.M. Grosjean

    “Man”, “Vrouw” & “Moeder met kind”. Drie terracotta beeldjes. Gesigneerd.

    « Homme », « Femme » et « Mère avec enfant ». Trois figurines en terre cuite. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm - 23,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #117
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    Een heren- en een vrouwenbuste van groengepatineerd terracotta. Beide gesigneerd achteraan.

    Un buste d'homme et de femme en terre cuite patinée verte. Tous deux signés au dos.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #347

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #369

    Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.

    Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111
    Tori Burch

    Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.

    Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 821
  • 822
  • 823
  • 824
  • 825
  • 826
  • 827
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More