Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 44251–44300 of 108241 results

  • #187
    Hagl (?)

    “Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.

    Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.
    No longer available
    Dim. 35 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #185

    “Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.

    Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .
    No longer available
    Dim. 68 x 87 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #184

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #182

    Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

    Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. b: 16 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #179

    “Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.

    Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.
    No longer available
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174

    Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.

    Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.
    No longer available
    Dim. 81 x 78 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #173

    “Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.

    Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #170

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #167

    “Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #166

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    “Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #164

    “Meisje met kruiwagen.” Biscuit beeldje, als vaas te gebruiken. Schade en restauraties. Gemerkt.

    Fille avec brouette. Figurine en biscuit, peut servir de vase. Dégâts et restaurations. Marqué.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #161
    P. Mertens

    “Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #156

    Rita Lejeune & Jacques Stiennon. “La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. 2 delen.

    Rita Lejeune & Jacques Stiennon.”La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. En deux volumes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #155
    Ch. Heyens

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    “Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.
    No longer available
    Dim. 33 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #148

    Een paar oude lederen getten.

    Quelques vieilles bottes en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #142
    F. Schmidt

    “Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #139
    Mizhar

    Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.

    Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.
    No longer available
    Dim. 75 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138

    Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.

    Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.
    No longer available
    Dim. (h: 20 - 38 cm)
    Estimate: € 40 / 50
  • #136

    Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

    Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #134
    F. Marteleur

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #131

    Een paar reproducties.

    Une paire reproductions.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #129
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #128
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Ter Vennen. Fusain sur papier. Signé et daté '79.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #127

    Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.

    Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    “Vrouwenhoofd”. Een aardewerken beeld op houten sokkel.

    Tête de femme. Une sculpture en terre cuite sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #120
    José Olmos

    “De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #114

    Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.

    Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 & 28 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #112

    Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.

    Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.
    No longer available
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #111

    Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.

    Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #110

    Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.

    Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 & 38 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    Alice Van Meirvenne

    “Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #105
    Theo Vuylsteke de Laps
    Period: 1895 - ?

    Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    “Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 31 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #103

    “Stilleven met bloemen en vazen”. Een kleine reproductie achter glas.

    Nature morte aux fleurs et aux vases. Une petite reproduction sous verre.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #96

    Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.

    Une paire de coupes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #95

    ‘Leielandschap”. Een zeefdruk naar een werk van Saverys. Getekend in de plaat.

    “Paysage au bord de la Lys”. Une sérigraphie d'après une oeuvre de Saverys. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 41,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #91

    Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.

    Une robe orientale en laine nouée à la machine.
    No longer available
    Dim. 165 x 78 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #90

    “Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.

    Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #89

    Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.

    Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.
    No longer available
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #85

    Twee etsen: - “Werf”. Gesigneerd buiten de plaat. - “’t Steen te Antwerpen”. Gesigneerd Van Peteghem en genummerd 16/350 buiten de plaat.

    Deux eaux-fortes : - Werf. Signé à l'extérieur de la plaque. - 't Steen à Anvers. Signé Van Peteghem et numéroté 16/350 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 29 & 31 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #83
    Piet Verhaert
    Period: 1852 - 1908

    “Herinnering aan Zeeland”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    Mémoire de Zélande. Une eau-forte. Signée à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #82

    “Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Lac”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 883
  • 884
  • 885
  • 886
  • 887
  • 888
  • 889
  • …
  • 2,163
  • 2,164
  • 2,165
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More