#659Tabriz
#619Bidjar
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#679Gabbeh
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#644Shiraz
#566Tabriz
#359
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#349
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#714Bidjar
#369
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#334
#694Koliai
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#482
#689Hamadan
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#342
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#654Gabbeh
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60/100
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
#489
En paar geelkoperen olielampen.
Paire de lampes à huile en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#559D. Angelescu
Een houten beeldhouwwerk van een zittende vrouw. Op een vierkante piëdestal van gefineerd hout. Gemonogrammeerd D.A. 1979.
Sculpture en bois représentant une femme assise. Piédestal en bois de placage. Monogrammée D.A. et datée 1979.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 300/500 -
#71Amphora
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs et d’un oiseaux en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/250 -
#729Roger Hebbelinck
#309
#113
Een siercoupe van deels donkergepatineerd koper met een zittend jongetje op een tak.
#78
Pendule en faïence à glaçure brune. Nous ajoutons deux cassolettes en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#41Val St. Lambert
Een lange siercoupe van roze kristal. Onderaan gemerkt.
#304
#502Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Charmezangeres”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Chanteuse de charme”. Technique mixte. Signée.No longer availableEstimate: € 50/60