Similar lots by type
-
#304
Een lijstje uit een nonnenkamer, met als achtergrond een XVIIIde eeuwse gravure, bestaande uit twee verzegelde hosties in wassen plaquettes met afbeeldingen van Jezus en Maria, een rozenkrans, een hartvormig medaillon van paars glas met binnenin een reliek, enkele drukwerken op katoen en gedroogde bloemen.
Cadre en bois sculpté de chambre de nonne. Fond gravure du XVIIIe siècle “Cibavit Illum Dominus”. Surmontée de deux morceaux d’hosties scellées dans un moulage de cire avec relief: Jésus et Marie portant respectivement les dates de 1905 et 1915. Chapelet en nacre, médaillon en coeur de verre mauve où trône ne relique, quelques imprimés sur coton et des fleurs séchées.No longer availableDim. 36 x 29,5 cmEstimate: € 80/100 -
#92
Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#460
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug. Omstreeks 1900.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI aux siège et dossier cannés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#688
Een Japanse theaterpop in een kleine vitrine. Handjes en gezicht van gofun (gemalen oesterschelpen).
Poupée de théâtre japonaise dans une petite vitrine. Mains et visage en gofun (coquilles d’huîtres moulues).No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 40/60 -
#604Meissen
Een paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#126
Een eikenhouten kast met twee gemoulureerde paneeldeuren. Begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes moulurées en chêne. début du XIXe siècle.No longer availableDim. H 230 cmEstimate: € 200/300 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#204
Een Christus van gesculpteerd lindehout. XIXe eeuw.
Christ en tilleul sculpté. XIX siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/240 -
#207
Twee hangconsoles van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, versierd met twee engeltjes. XIXe eeuw.
Deux consoles à suspendre en chêne richement sculpté de style baroque. Ornées de deux angelots. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#334
Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.
Ancien sabre allemand. Solingen. Sans gaine.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 60/100 -
#216
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.
Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300/500 -
#530
Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.
Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#206
Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500/800 -
#560
Een lot van acht miniatuur No-maskers van gelakt papier-maché in diverse formaten. Japans werk. We voegen er een zamak inktpotje in de vorm van een samoeraihelm.
Lot de huit masques Nô miniatures en papier mâché miniature de différentes dimensions. Travail japonais. Nous ajoutons un petit encrier en régule en forme d’un casque samouraï.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#136
Een secretaire van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. XIXe eeuw.
Secrétaire en chêne sculpté de style liégeois. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 150/200 -
#16
Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#666
Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.
Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/220 -
#49
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een ezeltje.
Tirelire en fonte en forme d’un petit âne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450/650 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#363Wiskemann
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, een plateau en vijf schalen. Allen met een schelpmotief.
Lot de métal argenté comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, un plateau et cinq plats. Toutes pièces au motif à la coquille.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#706
Oosterse kelim met geometrisch veelhoekenmotief.
Kélim d’Orient au décor géométrique de polygones.No longer availableDim. 268 x 190 cmEstimate: € 100/120 -
#420Will Faber
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400/600 -
#76
Een handgeknoopt wollen tapijt. Pakistan.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Pakistan.No longer availableDim. 189 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#724Alfons Vermeir
“Rede van Antwerpen”. Tekening. Gesigneerd.
“La rade d’Anvers”. Dessin. Signé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#360
Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400/600 -
#179Jules Vilain
“Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#442
Een vergulde rechthoekige spiegel in Barokke stijl.
Miroir rectangulaire en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 40/50 -
#8
Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.
Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#704Antonio P. Limon
“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#577
“Kind met schelp”. Een beeld van zwart keramiek. Jaren ‘70.
“Enfant à la coquille”. Sculpture en céramique noir. Années 70.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60/80