Similar lots by type
-
#72
“Ancienne cathédrale de St. Lambert à Liège. Vue prise du palais épiscopal”. Gravure naar een ontwerp van Deneumoullin. Gebroken glas en waterschade.
No longer availableOnline onlyDim. 47 x 61 cm -
#16Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#53
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#37Norbert AttardPeriod: Malta 1961
“Bastion walls”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bastion walls”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. 31 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#49
“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#119
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#128R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#43
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#8Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#47
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#36Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#102
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#28Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#144Jos Callaerts
“Groenplaats te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Place Verte à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#60Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“Koeien aan de Leie”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Vaches au bord de la Lys”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#116
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#46G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#153Vlaamse School omstr. 1900
“De geheime boodschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening A. Duval.
“Le billet doux”. Huile sur toile. Porte une signature: A. Duval.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#134
“Huismus op een tak”. Japanse houtsnede.
“Moineau sur une branche”. Gravure sur bois japonaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#79
Twee gravures:- Een litho met een begijnhof, genummerd 151/500.- Een ets met zicht op de Grote Markt te Antwerpen naar G. Garen.
Deux gravures:- Une litho représentant une béguinage, numérotée 151/500.- Une eau-forte au vue de la Grande Place d’Anvers d’après G. Garen.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 & 34 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#17
“Straatzicht met bloesems” en “La Porte Louise”. Olieverf op doek. Het eerste gesigneerd G. De Boeck.
“Vue d’une rue aux arbres en fleurs”. et “La Porte Louise”. Huile sur toile. La première signée G. De Boeck.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 50 en 65 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#51J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100