Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.

“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.

"Earthenware mask with light glaze. Signed on the back. Chinese work."
Dim. H. 36 cm
SKU: 0503240433.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #668

    Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.

    A German firefighter helmet from World War II. Size 57.
    No longer available
    Dim. maat 57
    Estimate: € 60 / 80
  • #511
    Royal Dux

    “Jongeman met stijgerend paard”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Young man with rearing horse." A group of multicolored soft paste. Marked at the bottom with the pink triangle.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #311

    Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.

    Three pairs of red and yellow copper candlesticks. 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446

    Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.

    A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 91 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #635

    Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.
    No longer available
    Dim. h 55.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.

    A seated Chinese nobleman statue in polychrome wood. Shows damage and is missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 33.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

    18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.
    No longer available
    Dim. 2 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #690

    Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.

    A small chest of drawers in veneered wood with 5 drawers.
    No longer available
    Dim. h 74 x b 60 x d 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #209
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #71

    Een set bronzen vergulde appliques met Putti met een toorts in de hand.

    A set of bronze gilt appliques depicting Putti holding torches.
    No longer available
    Dim. 34 x 14 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More