Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.

“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.

"Earthenware mask with light glaze. Signed on the back. Chinese work."
Dim. H. 36 cm
SKU: 0503240433.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #439
    Gaston Bogaert

    ‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.

    'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.
    No longer available
    Dim. 41 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353

    Boeddhahoofd met duizend krullen in terracotta. Chinees werk.

    Buddha head with a thousand curls in terracotta. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #281
    Lekturama Rooie Oortjes

    Een lot van 6 strips, Rooie Oortjes door Lekturama, reeks 1-6.

    A lot of 6 comics, Rooie Oortjes by Lekturama, series 1-6.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #84
    Armand Apol

    ‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.

    'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.
    No longer available
    Dim. 55x60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #214
    Idsidore Verheyden
    Period: 1846 - 1905

    “Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #651

    Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.

    A set of two column-shaped lamp bases in marble and bronze.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38

    Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apocrief merk WK.

    A pair of lobe vases in polychrome Delft earthenware. Apocryphal mark WK.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #435
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #374
    Roger Hebbelinck

    Een set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    A set of two etchings of nudes, signed outside the plate and numbered.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #260
    Dupont

    Een vulpen in zwarte lak en verguld metaal, met gouden pen. In oorspronkelijke doos en met boekje en vullingen.

    A fountain pen in black lacquer and gilded metal, with a gold nib. In original box with booklet and refills.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #631

    Een lot van twee Nederlandse ‘Brodie’-brandweerhelmen uit de periode van de tweede wereldoorlog.

    A lot of two Dutch 'Brodie' fire helmets from the period of the second world war.
    No longer available
    Dim. H: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More