Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.

“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.

"Earthenware mask with light glaze. Signed on the back. Chinese work."
Dim. H. 36 cm
SKU: 0503240433.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #492
    Louise Nevelson

    “Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.

    "Feminine nude". A drawing on paper. Signed and dated 1928 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 27 x 16 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #128

    Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.

    A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 37 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #259
    Edmond Thomas

    “Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Griet 16-12-1980”. A stained glass window in lightbox commemorating a birth. Signed and dated 1987.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #100

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    No longer available
    Dim. 38,40 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #700

    Een piëdestal met wit marmeren blad en een verguld houten onderstel.

    A pedestal table with a white marble top and a gilded wooden base.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #655

    Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.

    A solid wood sculpted Chinese-style pedestal.
    No longer available
    Dim. h 81 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #21

    Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.

    A lot of three African miniature masks in pottery.
    No longer available
    Dim. Ø 9.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #96

    Een eikenhouten schilderstoel met lederen zitting, vouwbaar op 3 poten. 19e eeuws.

    An oak artist's chair with leather seat, foldable on 3 legs. 19th century.
    No longer available
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #326

    Een bijzetmeubel met twee niveaus in eik op wieltjes.

    A side table with two levels in oak on wheels.
    No longer available
    Dim. 66 x 73 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #292

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.

    A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.
    No longer available
    Dim. 188 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #322
    Albert De Vree
    Period: °1942

    ‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.

    'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More