#654Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
#276Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.
A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.No longer availableDim. 103 x 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#238Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.
A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#492Louise Nevelson“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
#506KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#197Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.
A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 350 / 550