#633Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
#488Een paar Chinese blauwe porseleinen dekselpotten met floraal decor.
#504“Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.
"Chinese landscape". An ink painting on paper. Signed with inscription and seal, believed to be executed by Yang Mingyi.No longer availableDim. 67,5 x 49,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#30Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.
#570Een Vlaams Kruis van goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A Flemish Cross of gold and silver set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#631Een lot van twee Nederlandse ‘Brodie’-brandweerhelmen uit de periode van de tweede wereldoorlog.
A lot of two Dutch 'Brodie' fire helmets from the period of the second world war.No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
A wooden carved console with a marble tabletop.No longer availableDim. 100 x 144 x 66 cmEstimate: € 150 / 200