#609
Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.
#434
Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#619
Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#166
Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#21
Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
#242Ed. d’Art de Rambouillet
“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120/200 -
#629
Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#285Albert PoelsPeriod: 1903-1984
Een beeld in gips, Onze Lieve Vrouw met kind, getekend Poels.
#595
#583
"Horse tamers after Coustou." A set of two bronze statues of a horse tamer with a rearing horse. On marble base, damage to the marble.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 120/180 -
#607
Een vintage keramieken lampenvoet, Vandeweghe voor Amphora/Perignem.
#365
Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.
A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.No longer availableDim. 73 x 80 x 80 cmEstimate: € 80/120