#366Een eiken koffertje/kastje met onderverdeling en gesculpteerde klep/deur.
An oak trunk/cabinet with compartments and a sculpted flap/door.No longer availableDim. 21 x 55 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Een blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met diverse figuren en floraal decor.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with various figures and floral decoration.No longer availableDim. 41,5 x Ø26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#612Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
An icon, Holy Mother with Child, on wood.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 160 / 220 -
#637Een tafellamp met als voet een Chinese dekselvaas met het decor van bloeiende struiken en vlinders.
#627Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
#681Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één rood, één zwart met witte baard en één wit hoofd met handvat.
#377Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.
An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.No longer availableDim. h 22 cm x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
"Composition". Oil on canvas. Monogrammed and dated ‘84.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 100 / 150