Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
#69G. Gilson
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#30
#604
Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
#524
Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
#306
Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
#302Martin WallaertPeriod: °1944
“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35/45 -
#44Charles Trumper
“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#128
Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.
#512
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#462Van Apple
“Salvador Dali” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 15/25.
#391
Een schaal en kommetje van Chinees polychroom porselein. Met bloemdecor.
A dish and bowl of Chinese polychrome porcelain. With floral decor.No longer availableDim. Ø 13 & 12 cmEstimate: € 40/60