#518Een Japans porseleinen gelobd celadon bord, 19de eeuw. Met handgeschilderd decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain lobed celadon plate, 19th century. Hand-painted blossom decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 220 / 340 -
A brass floor lamp with green painted parts, circa 1950, with 3 fish head feet.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#656Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
#515Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#286Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.No longer availableDim. 95 x 63 x 57cmEstimate: € 80 / 120