#499Bernard Jardel
Abstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
Abstract composition, oil paint on panel, signed by Bernard Jardel.No longer availableDim. h 49 x b 39 cmEstimate: € 100/150 -
#587Eschenbach Bavaria Germany
Een porseleinen servies met verguld randdecor. Onderaan gemerkt.
#174Frans Van Tongerloo
“Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.
"Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.No longer availableDim. 45 x 64cmEstimate: € 200/300 -
#557
Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#315Worcester
#437W. GERMANY
Een lot van 5 vintage Duits aardewerken vazen. Diverse modellen en kleurpallet.
#12
“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#491
Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#642
“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#605
Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.
A solid oak table with 2 extensions.No longer availableDim. 77 x 200 x 81cmEstimate: € 80/120 -
#256
Een houten krantenstandaard met 5 metalen houders.
#146
Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.No longer availableDim. 218 x 110 x 53cmEstimate: € 75/150