Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Afrikaans gesneden ivoor. Drie beeldjes en een tandfragment.

Afrikaans gesneden ivoor. Drie beeldjes en een tandfragment.

Lot d'objets en ivoire sculptée, comprenant trois statuettes et un fragment de défense.
Dim. h: 31 cm
SKU: 1212170673.
Categories: Afrikaans, curiosa, ivoor.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #673
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #243

    Een lot van grote schelpen en een stuk koraal.

    Un lot de coquillages et corail.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Bodhisatva. Polychroom ivoor met houten sokkeltje. Indisch werk, medio XXste eeuw.

    Ooeuvre indienne, mi XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #612

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #627

    Een gesculpteerde tand met fijn uitgewerkt dorpszicht met personages. Op houten sokkel. Chinees werk.

    Une défense sculptée représentant des personnages dans un village. sur socle en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #547

    Afrikaans gesneden ivoor. Paar bas-reliefs in de vorm van vrouwenhoofdjes. Begin XXste eeuw.

    Lot d'objets en ivoire sculptée. Deux bas-reliefs représentant des têtes de femme. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H: 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #248

    Vier stuks mineralen.

    Quatre minéraux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #511

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.

    Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Afrikaanse trommel. Kameroen.

    Tambour africain. Cameroun.
    No longer available
    Dim. H: 104 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #591

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Etui met toiletstel in schildpad.

    Un étui contenant une garniture de toilette en tortue.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 360
  • #458

    Afrikaanse buste op voet. Hout. Lichte beschadiging aan haarextensions.

    Un buste africain sur socle. Dégâts au niveau des extensions capillaires.
    No longer available
    Dim. H: 16cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #507

    Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.

    Une scène de temple en ivoire sculpté sur un socle en bois. Chine, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #624

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #463

    Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit twee schalen met vruchten.

    Un lot d'objets en bois sculpté africain, comprenant deux plats avec fruits.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #503

    “Chinese visser”. Polychroom ivoor op houten sokkeltje. Chinees werk, medio XXe eeuw.

    "Pêcheur chinois". En ivoire polychrome sur socle en bois. Oeuvre chinoise, mi XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #287

    Een bord van Weens porselein met voorstelling van de Sabijnse maagdenroof. Achthoekig. Achteraan gemerkt.

    Une assiette en porcelaine de Vienne avec une représentation de l'enlèvement des Sabines. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #467
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre en chêne sobre.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #407

    Een groepje van Saksich porselein in de vorm van een lezende dame en een musicerende heer bij een koffietafeltje. Onderaan gemerkt.

    Un groupe en porcelaine de Saxe représentant une femme assise qui lit et un homme musicien prés d'une table de salon. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #637

    Bulldog van composiet.

    Un bouledogue en composite.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een grote rechthoekige schotel van Imariporselein.

    Un grand plat en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #310
    Jacques Bage
    Period: °1942

    “Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    “Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 97,5 x 200 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #260

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 18 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10,90 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #35
    Balmain

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #727

    Een driedelige schrijfset van bruingepatineerd brons. Gesigneerd ‘Lucas’.

    Un ensemble d'écriture en bronze à patine brune. Signé: Lucas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #802
    Constant Simon

    “Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #343
    Boch La Louvière

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van tulpen in een ronde uitsparing. Model No. D2809. Gemonteerd als lampvoet.

    Un vase en faïence polychrome avec un décor en relief de fleurs. Modèle N° D2809. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More