#507Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Une scène de temple en ivoire sculpté sur un socle en bois. Chine, début XXième siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243Een lot van grote schelpen en een stuk koraal.
Un lot de coquillages et corail.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#178Etui met toiletstel in schildpad.
Un étui contenant une garniture de toilette en tortue.No longer availableEstimate: € 320 / 360 -
#501Bodhisatva. Polychroom ivoor met houten sokkeltje. Indisch werk, medio XXste eeuw.
Ooeuvre indienne, mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#597Afrikaanse trommel. Kameroen.
Tambour africain. Cameroun.No longer availableDim. H: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#511Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
#248Vier stuks mineralen.
Quatre minéraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#463Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit twee schalen met vruchten.
Un lot d'objets en bois sculpté africain, comprenant deux plats avec fruits.No longer availableEstimate: € 25 / 35
#626Serie van zes Lodewijk XVI-stijl stoelen van verguld hout en bekleed met bordeauxrood fluweel.
#320GhoumOosters karpet van zijde. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en soie. Nouée main.No longer availableDim. 102 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#786Een bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Marmer gebroken.
#551Een polychrome okimono van gebeeldhouwd ivoor van een Guanyin op een paard. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt. Hoofdje ontbreekt.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant un Guanyin sur un cheval. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base. La tête est manquante.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Een Deense dekenkist van het Rode kruis.
#110Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
#712“Winterlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue hivernale". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69François SerrasPeriod: 1874 - 1958“Oude vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vieille femme auprés de l"hâtre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 3& x 21 cmEstimate: € 200 / 2340 -
#399A. Haesaerts“Bocht van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#679Pisani“Havenzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port par la nuit". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#662Renaat VenisPeriod: °1940“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Zomer ‘60.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée Eté '60.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#735Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100