Other lots in this auction
-
#567
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Versierd met twee draken in reliëf. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor de deux dragons en relief. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120/200 -
#755
Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/80 -
#348
Een bonbonnière van meerkleurig Boheems kristal op sierlijke geblazen voet. Gemerkt.
Bonbonnière en cristal de Bohème polychrome sur base élégante. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#6
Een sobere rechthoekige lage tafel.
Une table basse rectangulaire sobre.No longer availableDim. 86 x 66 cmEstimate: € 30/40 -
#760
Een archiefmeubeltje met binnenin zeven laden en achtentwintig pigeon holes. Waarschijnlijk ooit als opzet van een secretaire of kabinet.
Un petit meuble à archiver à sept tiroirs et 28 pigeonniers. Anciennement utilisé comme secrétaire ou cabinet.No longer availableDim. 94 x 87 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#41
Drageoir van porselein met bloemendecor. Op gegoten metalen voet.
Drageoir en porcelaine à décor de fleurs. Sur base en fonte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#715
Een kruisbeeld van gepolychromeerd en goudgepatineerd plaaster met een verzilverde corpus en een voorstelling van het Lam Gods aan de basis. Onder grote stolp.
Un crucifix en plâtre polychrome et patine doré au corpus argenté et une représentation de l’Adoration de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#155
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300/400 -
#148Val St. Lambert
Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. h: 40,5 & 22 cmEstimate: € 300/400 -
#9Wittevrongel
Een lot bestaande uit twee litho’s genummerd 19/48 en 38/48 en gedateerd 1984. Er wordt een ingekleurde ets aan toegevoegd ‘Zeugen der Antike” Genummerd 73/100.
Lot de deux lithographies numérotées 19/48 et 38/48 et datée 1984. Nous ajoutons une eau-forte en couleurs “Zeugen der Antike” numérotée 73/100.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#547
“Geisha”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#782
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100