#735
#241
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
#760
Een kleine fauteuil op zwartgelakte houten poten.
Petit fauteuil aux pieds noircis.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#511
Een fallus van gebeeldhouwd steen, met houten sokkeltje.
Phallus en pierre sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue foncée de ± 5 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#343
Koperen boogschutter op een stuk natuursteen.
#373Val St. Lambert
#837
#432
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#609
“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
#538
Een gebeeldhouwd houten krukje. Afrikaans werk.
#267
Een album met ongeveer 432 oude prentkaarten uit het begin van de XXste eeuw. Diverse thema’s, zo goed als allemaal gefrankeerd.
Album contenant ± 432 cartes postales anciennes du début du XXe siècle. Thèmes divers, presque tous aux timbres oblitérés.No longer availableEstimate: € 120 / 200