Other lots in this auction
-
#275
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen in de vorm van hartjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats en forme de coeurs sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250 / 300 -
#358
Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#397Legras
Glaspasta vaas met een koud decor van een landschap. Gemerkt.
Vase en pâte de verre à décor de paysage froid. Marqué.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#70
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in 18 karaats geel en roze goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune et rose 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 850 / 950 -
#324
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#42André GoezuPeriod: °1939
“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64
“Compositie”. Gemonogrammeerd B.B.
Composition . Monogrammé B.B.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#41
Een lot van vier verschillende koffiepotten.
Un grand nombre de quatre cafetières différentes.No longer availableDim. h: 27 - 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280 / 300 -
#168Delvaux, Bruxelles
Een handtas van taupekleurig leder. Model ‘Dimanche’.
Un sac à main en cuir taupe. Modèle Dimanche .No longer availableEstimate: € 260 / 280 -
#251
Een schommelpaard van gelakt hout.
Un cheval à bascule en bois peint.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 160