Similar lots by type
-
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#265Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#55ScailmontEen moderne vaas van gegoten kristal, licht blauw in de massa. Een schilfer onderaan de voet, en een barst aan de bovenrand.
A modern vase of cast crystal, light blue in the mass. A flake at the bottom of the foot, and a crack at the top edge.No longer availableOnline onlyDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38Een verguld metalen vintage lamp.
A gilded metal vintage lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#257Een houten marqueterie kistje met een zonvormige tekening, het bovenste deel van het slotje ontbreekt.
A wooden marquetry box with a sun-shaped drawing, the top part of the lock is missing.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 34 x 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#49Een verzilverd koffie servies bestaande uit een koffiepot, melk en suikerpot met tang op een plateau.
silver plated coffee service consisting of a coffee pot, milk and sugar bowl with tongs on a plateau.No longer availableOnline onlyDim. 24cmEstimate: € 20 / 3 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#279Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#15Een schemerlamp van Nanking aardewerk, met decor van figuren.
A table lamp of Nanking earthenware, decorated with figures.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 35 -
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
A figurine of a photographer marked GOEBEL, signed MJ Hummel.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#135Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55

