#466VibiaEen vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
#615Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#703Een Imari porseleinen bord.
An Imari porcelain plate.No longer availableDim. Ø 17.5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#328Een paar vol messingen kandelaars in Barokke stijl.
A pair of full brass candlesticks in Baroque style.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 80 / 100 -
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#793Een tafellamp in de vorm van een schildpad in messing en glaspasta.
A table lamp in the shape of a turtle, made of brass and glass paste.No longer availableDim. 11 x 22 x 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#37Delfts blauwEen wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
"The Secret of the Unicorn.". hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Fair condition, war paper, to be restored, rare.No longer availableEstimate: € 150 / 180