#389Toshikata Mizumo“Puppetshow”, een Japanse houtsnede uit de reeks 36 examples of beauty, circa 1891.
'Puppet show,' a Japanese woodcut from the series '36 Examples of Beauty,' circa 1891.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#46Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.
A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.No longer availableDim. 61 x Ø74cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#136Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#614Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#80Een 14 kt geelgouden speld bezet met één briljantje en een half edelsteen.
A 14 kt yellow gold brooch set with one brilliant-cut diamond and a semi-precious stone.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 80 / 120 -
#336Een paar messingen handdoekhouders op ronde voet.
A pair of brass towel holders on a round base.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind XIXde eeuw.
"Spoon", A diatonic accordion made of wood, leather, and bronze. Presumably of German origin. Late 19th century.No longer availableDim. 33 x 35 x 17cmEstimate: € 250 / 350