#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#24Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.
An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#110Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 400 / 450 -
#121Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300 -
#379MattelEen vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).
A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).No longer availableDim. 28 x 19 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Een lot van vier Chinees porseleinen borden, waarvan 2 polychroom, de andere blauw-wit. Vermoedelijk 19de eeuws.
A set of four Chinese porcelain plates, two polychrome and the others blue and white. Probably from the 19th century.No longer availableDim. Ø 17 - 16,5 - 18 - 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#162J.J. Van de Sande-Bakhuyzen“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
#329Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
A view of a bridge in France or Italy, pencil drawing, unclearly signed outside the drawing and dated 1858.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 30 / 50