#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
#433“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#101Meriden B. Company, U.S.A.Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.
A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.No longer availableDim. h 20.5 x l 26 x d 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#673Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.
#478Een lot van 7 Chinese blauw-witte porseleinen schoteltjes en bijgevoegd bord. Verschillende merktekens onderaan, waaronder Qing en Kangxi, 17e tot 19e eeuw.
A lot of 7 Chinese blue and white porcelain saucers with an accompanying plate. Various marks underneath, including Qing and Kangxi, 17th to 19th century.No longer availableDim. Ø: 10-25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#533Een lot van vier Chinees porseleinen borden, waarvan 2 polychroom, de andere blauw-wit. Vermoedelijk 19de eeuws.
A set of four Chinese porcelain plates, two polychrome and the others blue and white. Probably from the 19th century.No longer availableDim. Ø 17 - 16,5 - 18 - 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)
Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).No longer availableEstimate: € 30 / 50