#35Een lotje van drie terracotta olielampjes, waaronder een Islamitisch Seljuk lampje en twee mogelijk uit Romeinse periode.
A lot of three terracotta oil lamps, including an Islamic Seljuk lamp and two possibly from the Roman period.No longer availableDim. l 14.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#409Ad van den Brink“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#640Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.
A silver pocket watch with engraved flowers on the back.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 50 / 80 -
#656KirmanEen Iraans handgeknoopt tapijt met certificaat, genummerd 5085.
An Iranian hand-knotted carpet with certificate, numbered 5085.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#383Een beeld in terracotta, vermoedelijk Afrikaans werk.
A terracotta sculpture, presumably African work.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60