#454З.Х.“Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.
"Composition". Oil on canvas. Monogrammed and dated ‘84.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#392“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
"Portrait of a Lady." A lithograph on paper, titled, signed, and dated 1978 outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#116Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.
#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
#455Franck Robichez“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
"E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.No longer availableDim. 80 x 30 x 80 cmEstimate: € 600 / 800 -
#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#657Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 60