#108Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.
Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#567Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.
#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#199Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).No longer availableDim. 29 x 23,5Estimate: € 200 / 300 -
#306Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal table with twisted foot.No longer availableDim. h 95 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400 -
#226Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.No longer availableDim. h 50 x Ø 26 cm 10 kgEstimate: € 1500 / 2500