Other lots in this auction
-
#21Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
A lot of three African miniature masks in pottery.No longer availableDim. Ø 9.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#176Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 450 / 550 -
#335Een kaarsenpan van glaspasta.
A candlestick in glass paste.No longer availableDim. h 11 x Ø 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#94“Riviergezicht”. Een potloodtekening op papier. Verso toegeschreven aan Hermanus Koekkoek.
"River view". A pencil drawing on paper. Verso attributed to Hermanus Koekkoek.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#239“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse in ink on paper. Attributed to A. VAn Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#660Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.
A theater binocular of copper inlaid with mother-of-pearl.No longer availableDim. H: 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#393Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.No longer availableDim. 8 x Ø16cmEstimate: € 50 / 75 -
#279Een spiegel met lijst van dinanderie koperbeslag.
A mirror with dinanderie copper mounts frame.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442“Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.
"Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#34Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989“De mooie heid (?)”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 22/30.
"The beautiful heid". An etching on paper, signed and numbered 22/30 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 29 x 26 cmEstimate: € 60 / 80

