#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#656KirmanEen Iraans handgeknoopt tapijt met certificaat, genummerd 5085.
An Iranian hand-knotted carpet with certificate, numbered 5085.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#576Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#564Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900