#456Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.
A round brass coffee table with onyx top.No longer availableDim. h 48, Ø 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240 -
#98“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
#457Een bronzen beeld van een panter.
A bronze sculpture of a panther.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 675 / 725 -
#421Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
#537Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
#342Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#234G. Hallumier“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
#562Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.
A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100 / 140