#365
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#77
Een druiventros van gesculpteerd licht- en donkergroen jade.
Une grappe de raisins de jade sculpté vert clair et foncé.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#284Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 180/220 -
#91
Glazen tulpenvaas.
Vase tulipe en verre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#384Melodia
Een oude koffergrammofoon.
Un vieux phonographe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#303
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
#232
Een bronzen hand in V-teken.
#262
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
#327
“Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.
Figurine folklorique à blocs creux . Image de faïence verte émaillée.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/100 -
#217
#267
“Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.
#301
“Een nieuw begin”. Bronzen groepje van een man en een vrouw.
Un nouveau départ . Groupe en bronze d'un homme et d'une femme.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/60