#351
#67
Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de jeune femme et feuilles en haut relief. Numérotée à la base. Un petit doigt manquant.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#109I. Geerting
“Boerin aan de waterpomp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#455
#26
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#99Georges Steel
#451
“Garuda en andere godheden”. Een groep van gesculpteerd tropisch hout.
#53
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
#180
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#285
#583
Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
#745
Un petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de papillons.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80