Similar lots by type
-
#128“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150 / 180 -
#401“Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.
"Silex". Œuvre d'art en plâtre patiné. Porte une signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 300 / 500 -
#148Een witmarmeren panter.
Une panthère en marbre blanc.No longer availableDim. 60 x 22 x 13 cmEstimate: € 700 / 800 -
#197J. DuquetEen bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#97Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.
Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. 24 x 60 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#407Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.
Un ensemble de bureau français en bronze décoré de figures grecques. Fin 19ème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 8 cmEstimate: € 320 / 360 -
#588Goebel, Germany“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#225Auguste Moreau“Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#525“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#118P.J. Mène“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
"Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#487“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700 / 750 -
#161“Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.
"Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121Gustave Buchet“Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
"Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. 38 x 74 x 17 cmEstimate: € 200 / 240 -
#601NadalEen beeldje van Spaans porselein. Genummerd.
Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#597“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#447Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.
Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.No longer availableDim. 84 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183“Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.
"Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#44J. De Vogelaere“Zeilboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#286Een eikenhouten linnenkoffer. Vroeg XIXde eeuw.
Un coffre à linge en chêne. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 106x42x60cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Een eikenhouten commode in transitionele stijl met fijn uitgestoken versieringen. Omstreeks 1800.
Une commode en chêne de style transitionnel avec des décorations finement sculptées. Vers 1800.No longer availableDim. 99 x 131 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#323Een reisklokje en een reiswekkertje in messingen kastjes. Het eerste gemerkt ‘Blessing’. Het tweede jaren ‘30.
Une horloge de voyage et un réveil de voyage dans des armoires en laiton. Le premier marqué 'Bénédiction'. La deuxième des années 1930.No longer availableDim. h: 13 & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#589N. Vanhoutte“Vissende jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
"Garçons à la pêche". Huile sur toile. Signée et datée '66.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171Val Saint LambertEen fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.
Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#172Michel DepyperePeriod: 1923 - 1978“Leiesymfonie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso ‘Herfst 1973’.
"Symphonie du Lys". Huile sur toile. Signée et datée au verso 'Automne 1973'.No longer availableDim. 80x100cmEstimate: € 300 / 500 -
#531Een dekselvaas als lampenvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.
Un pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et de papillons.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Een paar mahoniehouten stoelen met mooi gebeeldhouwde ruggen en met subtiele koperen monturen. Engeland, Georgian stijl.
Une paire de chaises en acajou avec des dossiers joliment sculptés et des montures en laiton subtiles. Angleterre, style géorgien.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een Russisch icoon met de Heilige Basilius en Glykeria afgebeeld met een engelbewaarder.
Une icône russe avec Saint Basile et Glykeria représentés avec un ange gardien.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#132William Preston PhelpsPeriod: 1848 - 1923“Zicht op de Boulevard te Napels met de Vesuvius in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Amerikaanse school.
“Vue du Boulevard à Naples avec le Vésuve”. Huile sur panneau. Signé. Ecole américaine.No longer availableDim. 26 x 41 cmEstimate: € 750 / 1000





