#317“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux tournesols”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#184“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
#268MartheGestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#368Een paar gravures met religieuze taferelen.
#282Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#240Joseph Van Hoof“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#148Twee vogels met amethist.
Deux oiseaux en améthyste.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#361Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
#308Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Vlaams interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Intérieur flamand". Une eau-forte en couleurs. Signée et E.A. hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 49,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Henk Peeters“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25 / 35