Other lots in this auction
-
#107Volkstedt“Paar aan het aperitief”. Een groepje van gepolychromeerd en verguld Duits porselein. Gemerkt achteraan. Lichte schade aan het kantwerk.
Couple prenant l'apéritif . Un groupe de porcelaine allemande polychromée et dorée. Marqué au dos. Léger dommage à la dentelle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#43Een kratervaas (H. 30 cm) en een kleine terrine (H. 20 cm) van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels volgens Imari-inspiratie. Onderaan gemerkt.
Vase cratère (H. 30 cm) et petite terrine (H. 20 cm) en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux d’inspiration Imari. Marque sous les bases.No longer availableDim. h:31 en 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#218Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.
Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180 / 200 -
#235Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#359Goebel, Germany“Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.
Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#230Een 18 karaats wit gouden druppelvormige ring bezet met vier diamant markiezen, één baguette en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en forme de goutte en or blanc 18 carats sertie de quatre auvents de diamants, d'une baguette et de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#364Goebel, Germany“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#31Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362Goebel, germany“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#19“Stadsgezicht”. Paneel. Naar de Hollandse School van de XIXde eeuw.
Vue de ville . Panneau. D'après l'école hollandaise du XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#96Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.
Une horloge grand-père, décorée sur le côté avec des colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#349A. Nuyts“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 60 / 100

