Other lots in this auction
-
#44“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.
Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.No longer availableDim. 54 x 120 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct. en twee rijen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,19 ct. Et deux rangées de rubis avec un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 600 / 700 -
#38Val St. LambertEen designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#62“Robot”. Installatie op doek.
Robot . Installation sur toile.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#324“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,70 ct.
Une broche en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,70 ct.No longer availableDim. 14,21 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#173Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
Une petite défense africaine. Avec certificat CITES. BE0023 / 2019. 3,7 kg.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 750 -
#8Goebel, Germany“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#102Abstracte gemengde techniek met aquarel. Gemerkt GVV.
Technique mixte abstraite avec aquarelle. GVV marqué.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#399Een glazen stolpje op houten voet.
Un dôme en verre sur une base en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35

