Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.
Online only
Dim. h -43 cm
SKU: 2006180076.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #76
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #330
    Albert Saverys

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #245
    Hilde Hendrickx

    “Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #72

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #198

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #277

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #365
    Jef Codron

    “Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.

    “Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 233/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246
    Hilde Hendrickx

    Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #7

    Twee paar kandelaars van rood koper.

    Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #216

    -“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel. -”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.

    -“Een godverdomme....”. Estampe en couleurs par Frans Van Immerseel. -”La lavandière”. Petite miniature.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #293

    “Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.

    Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 53 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #295

    Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.

    Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #207

    Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More