Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

Trois différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
Dim. 121 x 74 cm
SKU: 2111170074.
Category: Tapijt.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #74
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #344
    Kaukaze

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #124

    Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.

    Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.
    No longer available
    Dim. 395 x 257 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #324

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 101 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #260
    Dozar

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d'Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 140 x 235 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #204
    Gaspard De Wit
    Period: 1892-1971

    “XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.

    "Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.
    No longer available
    Dim. 160 x 246 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #183

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. x 273 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #265

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d'Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. x 285 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 180 x 118 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238
    Gaspard De Wit
    Period: 1892-1971

    “Verdure met diverse bloemen, vruchten en personages”. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.

    “Verdure aux nombreux fleurs, fruits et personnages”. Signée et avec l’armorie de Malines.
    No longer available
    Dim. 171 x 122 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #225
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #334
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet, versierd met dieren en bloemen.

    Une carpette d'Orient en laine nouée main, décor de fleurs et animaux.
    No longer available
    Dim. 163 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #374
    Karadja

    Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.

    Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #282

    Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.

    Petit meuble en laque de Chine aux personnages en pierre dure.
    No longer available
    Dim. 436 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #314
    Indo-Keshan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 197 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 280 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #230

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #285
    Dozar

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 135 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #329

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 160 x 97 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #417

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 204 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #360

    “Aan de bron. Oriëntalistische scène”. Olieverf op doek naar Henri Vernet.

    "Auprès de la source, scène orientale". Huile sur toile d'après Henri Vernet.
    No longer available
    Dim. 70 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #108
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #366

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout met vijf balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit.

    Quatre chaises en chêne sculpté, dossiers à cinq balustres, sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #24

    Een eikenhouten klapspiegeltje. Circa 1800.

    Un petit miroir pivotant en chêne. +- 1800.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #25

    Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.

    Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #387

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #209
    Barend Gael
    Period: 1630-1698

    "Kampement van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden". Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Campement de la République des Sept Pays-Bas Unis". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24,5 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #208

    Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.

    Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.
    No longer available
    Dim. b:110 x 141 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #279

    Een lot van vijf originele navigatiekaarten voor kustwateren: - Little Egg inlet to Hereford inlet (1935) - Saint John bay to Orange bay ande te strait of Belle Isle (1942) - Newfoundland and the adjecent coast of Labrador (1942) - Gulf of St. Lawrence and the tiver to Quebeq (1941) - Cape May to Fenwick island light (1942) Enkele met wrakaanduidingen.

    Un lot de cartes navales originales: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952). Certaines ont des indications de navires coulés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Kazak

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 187 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #278

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #66

    Een reeks van vier stoelen van eikenhout met een gesculpteerd paneel tussen balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit. We voegen er een vijfde, afwijkend model aan toe.

    Suite de quatre chaises en chêne. Dossiers à panneau sculpté et balustres, sièges cannées. Nous ajoutons une cinquième siège d’un modèle différent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More