#181Een paar bronzen panters als boeksteunen.
#238Raymond CandriesEen gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".No longer availableDim. 59cmEstimate: € 200 / 240 -
#213Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#670Een gevarieerd lot van 5 stoelen met gestoffeerde zitting en 1 met rieten bekleding.
#64De Block“Een paar stillevens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A couple of still lifes". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmFEstimate: € 80 / 100 -
#192Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150 / 200 -
#617Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.
A varied uranium glass set.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#448Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.
A Chinese jewelery box made of black lacquered wood and mother-of-pearl inlaid details. 2 doors and drawer.No longer availableDim. 31 x 20 x 15cmEstimate: € 120 / 140 -
A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.No longer availableDim. 90 x 90cmEstimate: € 275 / 325