Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht  van +- 0,38 ct.
Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht  van +- 0,38 ct.

Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.
Dim. 2 g m: 54.
SKU: 2105240080.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #228
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.

    A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.
    No longer available
    Dim. h 18,5 Ø 8 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #395

    Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.

    A large Santa Claus doll. Gifts in arm and carry bag.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    G. Lorenz

    “Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.

    "Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    Delvaux

    Een vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".

    A vintage black leather Delvaux handbag, with mirror, model "Equivogue". Made of grained calfskin and "toile de cuir".
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #289
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.

    "Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #420
    Jacob Zech Original

    Een polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.

    A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #403

    Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.

    A large Chinese baluster vase with a blue and gray floral decoration and two dragon-shaped ears. On a wooden base. Some craquelure on the back.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #616

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een lot van vier Franse kepies waaronder het vreemdelingenlegioen.

    A lot of four French kepis including one from the Foreign Legion.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Emmanuel Nepomucéne De Ghendt
    Period: 1738-1815

    “Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.

    "Le Soir / Le Matin". A set of engravings on paper with an erotic theme, in gilded frame.
    No longer available
    Dim. 38 x 28cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #398

    Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.

    An orange metal desk lamp, adjustable. Unmarked. 1950s design.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389

    Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.

    A lot of five Belgian military kepis including two from the navy.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More