#451Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
#230Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 350 / 400 -
#633Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
A mixed lot of 5 South American artifacts, figurines, and instruments made of pottery, bone, and stone.No longer availableDim. H: 6-18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#16Een notenhouten etagère met 4 verdiepen en 1 lade.
#132Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
An Art Deco Bohemian crystal etched liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. Adorned with geometric design.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 200 / 300