#637Een Chinees porseleinen gendhi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain Kendi. Marked at the bottom. Late 19th century.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#601“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
"Rattanakosin Buddha". A bronze cast gilt statue. Thailand.No longer availableDim. 38,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#169Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#712Een grote design eet-vergadertafel.
#213“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Ars Pictura en Litterae". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#508Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
An orange metal desk lamp, adjustable. Unmarked. 1950s design.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 60 / 80