#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#203Een accordeon, Hohner Atlantic IV De Luxe in zijn originele draagkoffer in werkende staat.
An accordion, Hohner Atlantic IV De Luxe in its original carrying case in working condition.No longer availableDim. H: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#51Een vintage design, geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt, maker gesigneerd en genummer 203/280.
A vintage design, cut crystal vase. Marked at the bottom, signed by the maker, and numbered 203/280.No longer availableDim. 20 x Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 120 / 180 -
#241Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen vaas met geometrisch decor.
An Art Deco Czech crystal cut vase with geometric decoration.No longer availableDim. 27 x 9,5 x 5,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#344“Santa-Claus”. Een houtgesculpteerd beeld van de kerstman. Gelijmd aan de voet.
"Santa Claus." A wood-carved sculpture of Santa Claus. Glued to the base.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#488Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
#441Een gietijzeren tuinvaas.
A cast iron garden urn.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 200 / 300