Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht  van +- 0,38 ct.
Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht  van +- 0,38 ct.

Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.
Dim. 2 g m: 54.
SKU: 2105240080.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #393
    luc Van De Vyvere

    “De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.

    "The Spaniard". A bronze sculpture on a marble base signed 'De Luc'.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314

    “In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.

    "In the kitchen". A miniature in a dark ornate frame.
    No longer available
    Dim. 9 x 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    K. Chau***

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Hoevezicht". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #136
    Jitona Sobeslav
    Period: 1960

    Een set van 2 gefineerd houten, mid-century design commodes. Modulair systeem. 1 met barkast en 1 lade. 1 met 4 deuren en 1 lade. Door Jitona Sobeslav, medio 1960. Verso labels.

    A set of 2 veneered wooden, mid-century design chests of drawers. Modular system. 1 with a bar cabinet and 1 drawer. 1 with 4 doors and 1 drawer. By Jitona Sobeslav, circa 1960. Verso labels.
    No longer available
    Dim. 186,5 & 130 x 85 x 46,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #322

    Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.

    A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #407
    Imari

    Een paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.

    A pair of Japanese Imari porcelain vases with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 30 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Een kersenhouten bureautafel in Engelse stijl met 3 laden en lederen blad. Bijhorende bureau armstoel met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting met gestreept patroon.

    A cherrywood desk in English style with 3 drawers and a leather top. Matching desk chair with carved details and upholstered seat with striped pattern.
    No longer available
    Dim. 75 x 140 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #595

    Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct.

    A 14 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 8,03 g m: 63.
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #482
    Jac Gijzen

    ‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.

    'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen.
    No longer available
    Dim. h 57 x b 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #303

    Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.

    An 18th-century polychrome Delft paper plate with floral decoration. Small restorations on the edge.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #333
    Valmazan

    “Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.

    "Valmazan - Spain". A candelabra in silver-plated metal for three candles mounted around a dish. Marked.
    No longer available
    Dim. 9 x 47,5 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More