#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
#309G. Lorenz“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167DelvauxEen vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
A vintage black leather Delvaux handbag, with mirror, model "Equivogue". Made of grained calfskin and "toile de cuir".No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#378Een lot van vier Franse kepies waaronder het vreemdelingenlegioen.
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
A lot of five Belgian military kepis including two from the navy.No longer availableEstimate: € 60 / 80