#393luc Van De Vyvere“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
"The Spaniard". A bronze sculpture on a marble base signed 'De Luc'.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#314“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#136Jitona SobeslavPeriod: 1960Een set van 2 gefineerd houten, mid-century design commodes. Modulair systeem. 1 met barkast en 1 lade. 1 met 4 deuren en 1 lade. Door Jitona Sobeslav, medio 1960. Verso labels.
A set of 2 veneered wooden, mid-century design chests of drawers. Modular system. 1 with a bar cabinet and 1 drawer. 1 with 4 doors and 1 drawer. By Jitona Sobeslav, circa 1960. Verso labels.No longer availableDim. 186,5 & 130 x 85 x 46,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#322Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
#132Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#407ImariEen paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
A cherrywood desk in English style with 3 drawers and a leather top. Matching desk chair with carved details and upholstered seat with striped pattern.No longer availableDim. 75 x 140 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#595Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.No longer availableDim. 8,03 g m: 63.Estimate: € 1100 / 1300 -
#303Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.
#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
"Valmazan - Spain". A candelabra in silver-plated metal for three candles mounted around a dish. Marked.No longer availableDim. 9 x 47,5 x 20 cmEstimate: € 40 / 60