Other lots in this auction
-
#71
Een driehoekige glazen vaas met een meerkleurig bloemendecor en in messingen montuur. Tijdperk art nouveau. Het montuur gemerkt ‘Vanhauten’.
Vase triangulaire en verre à décor floral multicolore et cadre en laiton. Epoque Art Nouveau. Le cadre est marqué 'Vanhauten'.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 70/110 -
#347
Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.
Une paire de bougeoirs disques en laiton. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h:20 cmEstimate: € 50/70 -
#636
Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
Deux tapis en laine Heriz noués à la main.No longer availableDim. 190 x 75 & 159 x 88 cmEstimate: € 25/35 -
#562
Een sobere grenenhouten boekenkast met vijf legplanken.
Une bibliothèque sobre en pin avec cinq étagères.No longer availableDim. 195 x 91 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#565
Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.
Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#102Sillemont
“Pijproker”. Een emailschildering. Gesigneerd. Limoges.
Fumeur de pipe. Un tableau sur émail. Signé. Limoges.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 120/160 -
#51
“L’Hallali”. Een beeldje van kunstbrons op rood marmeren sokkel. Werk van Henri Honoré Plé. Als lampje te monteren, schade aan het hand en opnieuw te patineren.
L'Hallali. Une statue en régule sur un socle en marbre rouge. Oeuvre d'Henri Honoré Plé. Peut être montée en lampe, dégât à la main et à repatiner.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un rubis central de +- 0,50 ct."No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 550/600 -
#57Roger PintensPeriod: °1954
Een sierstuk van kunstsmeedwerk. Gesigneerd.
Une pièce décorative en fer forgé. Signée.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#577
Een rijkelijk uitgewerkte Afrikaanse slagtand met dorpstafereel.
Une défense africaine richement détaillée avec une scène de village.No longer availableDim. l: 87 cmEstimate: € 80/120 -
#327
Een koppel van meerkleurig porselein. Gemerkt onderaan. Vermoedelijk Duitsland.
Un couple en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Probablement allemand.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/45 -
#262L. Klinkenberg
“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/80