#440Een eikenhouten hangvitrine met twee deurtjes. Eén glas gebroken.
#449“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247Een bronzen sierschotel, versierd met bloemen in hoogreliëf.
#699“Struiken aan de rand van de vijver”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Charreton”.
”Buissons au bord de l’étang”. Huile sur toile. Porte la signature: “Charreton”.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Zenith, Le LocleEen cartelklok van roodgepatineerd en verguld hout met hangconsole.
Une horloge murale Cartel en bois patine rouge et dorure, avec console murale.No longer availableDim. 45 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#540Een eikenhouten kist met een twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
#30GuessEen rooskleurige dameshorloge van roestvrij staal. In originele doos en met certificaat.
Montre de dame en acier inoxydable. Dans la boîte d‘origine au certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#796Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 213 x 124 cmEstimate: € 40 / 60