#88Boch Frères Keramis
Art deco vaas van aardewerk met reliëfdecor. Gemerkt BFK, decor D3022, reliëfmerk 15 A/D.
Vase Art Déco en faïence à décor en relief. Marqué BFK, décor D3022, marque en relief 15 A / D.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#138
Keramische vaas toegeschreven aan Lap.
#20
Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.
#94
“Berglandschap”. Toegeschreven aan Liner.
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
#238
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
#321
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un guerrier en faïence émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#79
Compositie op paneel. Italiaanse school.
#230
Une bague en forme de goutte en or blanc 18 carats sertie de quatre auvents de diamants, d'une baguette et de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200/1300 -
#109Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
“Stilleven met klaprozen en rode bessen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux coquelicots et fruits rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#19
“Stadsgezicht”. Paneel. Naar de Hollandse School van de XIXde eeuw.
Vue de ville . Panneau. D'après l'école hollandaise du XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80