Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale toermalijn van ± 5 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale toermalijn van ± 5 ct.

Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,48 ct. et une tourmaline centrale de +- 5 ct.
Dim. 5,50 g
SKU: 1906180135.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #135
Estimate: € 850 / 950
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #754

    Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.

    Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm (Afb.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant prinsessen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #433

    Een lot van zes personages en een cobra van gebeeldhouwd tropisch hout. Aziatisch werk.

    Un lot de six personnages et un cobra en bois dur sculpté. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #244
    Jean Timmermans
    Period: 1899 - 1986

    “Wandelaars in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Promeneurs et paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #569

    “Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.

    ”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #268

    Art deco danseres met hoepel. Brons met onyxen voet.

    Danseuse Art Déco avec cerceau. Bronze sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. H. 72,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #387

    Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.

    Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #776

    Een reeks van vier in elkaar passende tafeltjes van hardhout.

    Une série de quatre tables gigognes en bois dur.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #502

    “Drie personages in een landschap”. Ingekleurde houtsnede. Japan, begin XIXde eeuw.

    ”Trois personnages dans un paysage.” Une gravure sur bois en couleurs. Japon, début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #800

    Een paar handgeknoopte wollen karpetjes.

    Une paire de carpettes en laine faites main.
    No longer available
    Dim. 133 x 68 & 130 x 77 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #809

    Een bronzen hanglantaarn.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #255

    Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche.

    Une broche en or jaune 18 ct. en forme de noeud.
    No longer available
    Dim. 11,85 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More