Other lots in this auction
-
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 69 cmEstimate: € 100/160 -
#44Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“La Tourmenteuse”. Ets. Gesigneerd en genummerd 3/100 buiten de plaat.
”La Tourmenteuse”. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/100 hors planche.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 30/60 -
#306
Een mahoniehouten klaptafel, genre Pembroketafel. XIXe eeuw.
Table à abattant en acajou inspirée sur les table Pembroke. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#272W. Verret
“Stilleven met bloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 100/150 -
#371Shaw & Fisher, Sheffield
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.
Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#289
“Poesjes”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school.
”Chatons”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#784A. Trotter, Jedburgh
Een staande klok in eikenhouten kast, de wijzerplaat met bloemen en en handgeschilderd landschapsdecor. XIXe eeuw. Met sleutel en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne, le cadran est peint à la main de fleurs et paysage. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 200/240 -
#517
Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.
Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 300/500 -
#746
Een donkergelakte getorste houten zuil.
Une colonne en bois torsadé, laque foncée.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 50/60 -
#616
Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#701
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#23
Drie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een koppel met druiven, een meisje en een jongeman. De laatste met beschadiging.
Trois statuettes en porcelaine polychrome comprenant un couple aux raisins, une fille et un garçon. Ce dernier aux dégâts.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30/50