Other lots in this auction
-
#690
Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Jimmy Choo
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#628
Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#731
Drie kleine amuletten van gebeeldhouwd ivoor in de vorm van miniatuurmaskers. Congo, begin XXste eeuw.
Trois petites amulettes en ivoire sculpté en forme de masques miniatures. Congo, début XXe siècle.No longer availableDim. L. 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Eugène Marioton
“Belluaire”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Belluaire”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 500 / 600 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#646Meurop
Een reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#577
Antieke kris met mooi gesculpteerde schede en handvat in de vorm van een fohond.
Kris ancien à gaine joliment sculpté et manche en forme d’un chien de pho.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50 / 80 -
#756
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80 / 120