Other lots in this auction
-
#767
Een massief bronzen beeldje van Vishnu.
Statuette en bronze massif de Vishnu.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80/120 -
#566
Een elegante Jugendstil sokkel met drie ronde niveaus. Subtiel ingelegd met een weinig parelmoer. Begin XXste eeuw.
Elégant socle art nouveau à trois niveaux. Subtilement incrusté de nacre. Debut du XXe siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100/150 -
#608
Een porseleinen kopje en schoteltje met gekartelde rand en met famille rose decor van een ijsvogel op bloeiende takken. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe au bord dentelé à décor famille rose représentant un martin pêcheur sur des branches fleuries. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 7 cm, Ø 12 cmEstimate: € 250/350 -
#562
“Bruid”. Gemengde techniek op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening ‘Chaibia’.
“Jeune mariée”. Technique mixte sur toile marouflé. Porte une signature “Chaibia”.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 180/220 -
#788
Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.
Suite de douze tasses en porcelaine de Chine polychrome. Sur socles en bois et dans la boîte d’origine.No longer availableDim. H. 2,5 - Ø 5 cmEstimate: € 60/100 -
#683
“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350/500 -
#308Lucien BridouxPeriod: 1878 - 1963
Een bol aardewerken vaasje. Tijdperk art deco. Onderaan gesigneerd.
Petit vase sphérique en faïence d’époque art déco. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#602Marinella Pirelli
“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160/200 -
#286
Een kleine klapsecretaire met twee laden onder het klapblad en twee zijdelingse laden onderaan. Versierd met inlegwerk en bronsbeslag.
Petit secrétaire à abattant ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant et à deux tiroirs latéraux. Décoré d’incrustation et aux montures en bronze.No longer availableDim. 94 x 49 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#666Thonet
Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.
Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 1200/1600 -
#157Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
Sac à main en cuir noir, modèle Souverain. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#328Barye
“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
“Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 80/120