Other lots in this auction
-
#6Een klein Engels bijzettafeltje met een lade en twee klapblaadjes.
Une petite table anglaise à un tiroir et deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#722Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#698Twee aardewerken zalfpotjes op arduinen sokkeltjes. Noord-Brabant, omstreeks 1650.
Deux petits pots à pommade en faïence sur socles en pierre de taille. Brabant du Nord. +- 1650.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60 / 100 -
#380Zes verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
Six colliers de perles couleurs différents.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#702Kees Jansen“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#493Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø:16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#344CassiersLithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 15,84 gEstimate: € 1800 / 2000

