Other lots in this auction
-
#116
Engelse ladenkast van licht eikenhout. Vijf laden, de bovenste met uitsprong. XIXde eeuw.
Commode anglaise en chêne clair. Cinq tiroirs, celui du haut avancé. XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 115 x 52 cmEstimate: € 100/140 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale briljant HSI1 van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,49 ct. Et un diamant central HSI1 de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2300/2500 -
#280
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 550/650 -
#224
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/140 -
#243
Een maquette van een zeilboot. In vitrine.
Une maquette de bateau à voile. En vitrine.No longer availableDim. 90 x 87 x 28 cmEstimate: € 200/250 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#75
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct. en twee rijen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,19 ct. Et deux rangées de rubis avec un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 600/700 -
#377
Een kleine messingen Thaise tempelwachter
Un petit gardien de temple thaï en laiton.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80/100 -
#98Wiskemann, Bruxelles
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Un couvert en métal argenté très élaboré, complet pour douze personnes. En ménagère.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#386
Een armstoel van wit gelakt hout, halfronde rug met spijlen. Jaren 50.
Fauteuil en bois laqué blanc, dossier semi-circulaire à barreaux. Années 1950.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 20/30 -
#342
Een studie van Antwerpse Mariabeelden op straathoeken, inkt op papier. Gesigneerd.
Une étude des statues anversoises de la Vierge Marie au coin des rues, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. h: 33 x 23 cmEstimate: € 40/60