#699
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#825
Een mahoniehouten banjobarometer.
#612
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
#801
Een koedoeschedel op muurplaat.
#703
Een Chinees porseleinen schaaltje.
#527
Twee bronzen Chinese wijzen. Als monturen.
#547
Een paar bronzen luipaarden. Afrikaans werk. Benin, Nigeria.
#59
Oude landkaart van Sluis. Met de hand ingekleurd.
#408
#528
Een Guanyin in Blanc de Chine.
#47
Een paar messingen kandelaars in gotisch-romaanse stijl.
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360 / 400