#436
Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#525
Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#301
Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#429
“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
#67
Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/180 -
#285
Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
#66
Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#290Christofle Paris.
Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.
#458
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#158Christofle, Paris
Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
#330
Een paar Art Deco hallantaarns met kunstbronzen frame en telkens 3 lichtpunten.
#649
“Il Vecchio Porto Di Tolone”. Een litho op papier. Opschriften “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall’acqua Figlio 1780”. Naar tekening door Claude Joseph Vernet.
“Il Vecchio Porto Di Tolone”. A lithograph on paper. Inscriptions “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall'acqua Figlio 1780”. After a drawing by Claude Joseph Vernet.No longer availableDim. 28 x 40cmEstimate: € 25/50