Other lots in this auction
-
Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
No longer availableDim. h: 12 cm -
#272W. Hertoghs
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#353
“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.No longer availableDim. h: 31 & 32 cmEstimate: € 60/100 -
#55
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.
Une chaîne de montre en or jaune 18 carats et deux bagues en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,92 gEstimate: € 240/280 -
#177
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/240 -
#347
Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 45/55 -
#358
Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50/80 -
#317
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#294
Een grote schotel van cloisonné op messing, versierd met een bloemendecor. Met staander.
Grand plat en cloisonné sur laiton, décoré d'un décor floral. Avec support.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 160/180 -
#37
Een lot van veertig decoraties, overwegend W.O. I.
Lot de quarante décorations, principalementde la Première Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#249Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct. en een centrale briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,79 ct. Et d'un diamant central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 900/1000