Other lots in this auction
-
#352
“Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.
Silence . Une gravure. Signée illisiblement à l'extérieur de la planche. Numérotée 4/5.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#376
Een armstoel van leder, canvas en metaal. Slijtage en op te frissen.
Un fauteuil en cuir, toile et métal. Usure et à rafraîchir.No longer availableDim. 100 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293André Franquin e.a.
Lot van 39 stripalbums in de Franse taal. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Verschillende auteurs. Ed. Dupuis. En drie dozen van teeshirts Gaston (leeg).
Lot de 39 albums de bandes dessinées. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Différents auteurs. Ed. Dupuis. Et trois boîtes à teeshirts Gaston (vides).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#136
Een halfrond buffet met drie deuren en laden in de gordel. XIXde eeuw. Mahoniehout. Marmeren blad.
Buffet demi-lune à trois portes et tiroirs en ceinture. XIXème siècle. Acajou. Dessus en marbre.No longer availableDim. 97 x 160 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#169
“Tulpen met blauwe vaas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1949.
Tulipes avec vase bleu . Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1949.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de fleur serties de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct.No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 1900 / 2200 -
#17André Franquin e.a.
Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.
Lot de 17 albums de bandes dessinées “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Dont “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) et rééditions des années ‘60 et début ‘70. Certains très usés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#92
“Bergdorp”. Gemengde techniek. Gemerkt LC67.
Village de montagne . Technique mixte. Marqué LC67.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier diamand princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre princesses en diamant d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#51Christofle, Paris
Een lot van 27 verzilverde kerstversieringen. Jaarlijkse uitgaven in originele doosjes. 1984 - 2010.
Un lot de 27 décorations de Noël en métal argenté. Editions annuelles dans les boîtes d'origine. 1984 - 2010.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#237Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 160 -
#191
“Gezin met drie kinderen”. Een fijn gesculpteerde Chinees ivoren groep op houten sokkel.
Famille avec trois enfants . Un groupe en ivoire chinois finement sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 400 / 500