#364Felix Labisse
#577
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,25 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une tanzanite de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1000/1200 -
#721
Un lot de six bols en porcelaine Imari. XVIIIème et XIXème siècle. Un avec des éclats et deux avec cheveux.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 16 cmEstimate: € 60/100 -
#292Salvador Dali
“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
#102Maurice FelbierPeriod: 1903-1991
“Stokrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Rose trémière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 99 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#230
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 800/900 -
#59
Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.
#109Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951
#623
“Fukurokuju met zijn scroll van wijsheid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et parchemin de sagesse”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/120 -
#512
”Ya Tassenote”. Huile sur toile. Porte la signature: Frank Will.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 250/300 -
#636Luribaft
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 166 x 124 cmEstimate: € 120/200