Other lots in this auction
-
#428Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.
Deux masques japonais en bois laqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#735Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 242Estimate: € 100 / 140 -
#551“Samoerai”. Een bronzen beeld met koperkleurig patina.
“Samouraï”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#233Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique en bois d’un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 140 / 160 -
#843Een Engelse breakfasttable van mahoniehout met twee neerklapbare uiteinden.
Une table de petit-déjeuner anglaise en acajou avec deux abattants.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#471Een Marrokaanse dolk of Koummya in een messingen schede met gegraveerd decor en met een benen handvat.
Dague marocaine ou Koummya dans son fourreau en laiton à décor gravé et avec manche en os.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 60 / 70 -
#440Een eikenhouten hangvitrine met twee deurtjes. Eén glas gebroken.
Une vitrine à suspendre à deux portes. Un verre est cassé.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#2Val St. LambertEen grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#304Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140 -
#600Een gefineerde slaapkamer in Louis Philippestijl, bestaande uit twee garderobes met spiegeldeuren, een kaptafel met marmer en spiegels, een tweepersoonsbed (met lattenbodems) en twee nachtkastjes met marmeren blad. Het geheel versierd met gebeeldhouwde en zwartgelakte motieven. Restauraties en beschadigingen.
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 400 / 500 -
#175Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale oranje diamant van ± 0,24 ct.
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant orange central de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 120 / 160

