#886
Een witgepatineerde houten schildersezel.
#769
#489De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 100/120 -
#787
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#49Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350
”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49cm x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#688
Een snuffbottle van jade met geëmailleerde zilveren monturen.
#207
“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400/500 -
#837
Une boîte à musique à cinq chansons. En état de marche, mais a faire reviser.No longer availableDim. 11 x 31 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#304Sarty
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd. (pseud. Suzanne Goetghebeur).
”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#465Constantin Meunier
“De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Le mineur”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#803
Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.
#538
“Magere oude man”. Een gietijzeren groep.
”Homme âgé maigre”. Un groupe en fonte.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/140