#419Zes verschillende kopjes en drie schoteltjes van Capucineporselein met blauw-witte decors binnenin. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén schoteltje Europees. (met schilfer).
Six tasses différentes et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décor bleu et blanc à l’intérieur. Une soucoupe européenne avec un éclat.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#782Een dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van het hoofd van een majorette.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome en forme de tête de majorette.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#459Desutter“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#866Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
#189Bruynseels“Jaarmarkt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#240Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3,60 ct.No longer availableDim. 21,53 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#672Richard Baseleer“Marine”. Aquarel. Gesigneerd.
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,25 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une tanzanite de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#323Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.
Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#194“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.
”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.No longer availableDim. 115 x 95 cmEstimate: € 120 / 200