#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#475Maison TaymansEen oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
A large black marble mantel clock with 2 matching decorative pieces.No longer availableDim. 61 x 57 x 15 cmEstimate: € 250 / 350