#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#170Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.85 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#362Een aardewerken vierkante cachepot.
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
A yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 150 / 200