#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#430Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
An 18kt rose gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and amethyst and moonstone.No longer availableDim. 16,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#327Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
A set of 2 hand-painted Chinese bowls, both on wooden bases.No longer availableDim. h 5 x Ø 12.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Three majolica candlesticks with gilt decoration.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100