#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#512“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#534S. Audenaert“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
A set of 2 antique Chinese wooden desks, each with 2 drawers.No longer availableDim. 82 x 93 x 48 cmEstimate: € 400 / 500