#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#236Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.No longer availableDim. 120 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#475Maison TaymansEen oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a woman. Congo.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 60 / 80