#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#243LladroEen lot van 3 Lladro hertjes, ‘A Faun And A Friend’, modelnummer 5674, ‘A Quiet Moment’, modelnummer 5673 en ‘Hi There’, modelnummer 5672 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro deer, 'A Faun And A Friend', model number 5674, 'A Quiet Moment', model number 5673, and 'Hi There', model number 5672, in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#504Leonardo TorfsPeriod: °1927“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.No longer availableDim. h 28, Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70