#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
#68Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.
A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#279Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.
"O.L.V. Van Vlaanderen." Engraving, numbered 3/50 Signed outside the plate.No longer availableDim. 17 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100