#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#534S. Audenaert“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#213LladroEen lot van 3 Lladro beeldjes van eenden, ‘How Do You Do’, modelnummer 1439, ‘Little Ducks After Mother’, modelnummer 1307 en ‘Ducklings’, modelnummer 04895 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro figurines of ducks, 'How Do You Do', model number 1439, 'Little Ducks After Mother', model number 1307, and 'Ducklings', model number 04895, in original packaging.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Lladro‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#246Een massief eikenhouten trog op bijbehorend onderstel met vooraan gesculpteerde florale motieven.
A solid oak trough with matching base, featuring sculpted floral motifs in the front.No longer availableDim. 95 x 123 x 58 cmEstimate: € 80 / 120