#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127Een lot zilver bestaande uit een schaaltje gemerkt met Nederlandse keuren, 6 vorken en 5 lepels met monogram gemerkt A800 en 6 borrelglaasjes gemerkt 900.
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#366Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#391Een bronzen beeld van een samoerai.
A bronze statue of a samurai warrior.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
“Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 120 / 200