#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#507Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A solid oak secretaire with inlaid star on the front panel. Two large drawers at the bottom and eight small ones inside, two of which are missing.No longer availableDim. 97 x 133 x 58cmEstimate: € 150 / 200