Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
Chopard

Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.

An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.
Dim. bruto: 43,60 g
SKU: 2111230150.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 3600 / 4000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #310

    Een 18 kt geelgouden trouwring.

    An 18 kt yellow gold wedding ring.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #292

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 53cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #177
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø16cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #112
    Jean-Baptiste Daveloose

    “Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.

    "Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Labeled and dated 1840 on the reverse.
    No longer available
    Dim. 22x19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178

    Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.

    A large crystal bowl, colorless and pink, marked on the bottom and with sticker, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249

    “Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."
    No longer available
    Dim. 64 x 85cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #382

    “Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bestaande uit 2 panelen met horizontale splitsing. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Met schilferschade.

    "Landscape with Farmhouse". A painting, oil on panel. Composed of 2 panels with horizontal division. Signed and dated at the bottom. With paint loss.
    No longer available
    Dim. 33 x 38cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #362

    Een aardewerken vierkante cachepot.

    An earthenware square cachepot.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #406

    Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.

    A wooden display cabinet, with 2 doors on the top and bottom.
    No longer available
    Dim. 220 x 54 x 124cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #478

    Een bronzen groep muzikanten. Senegal.

    A bronze group of musicians. Senegal.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More