#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#372Marie-Christine Huybrechs“Koets op de dijk”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Carriage on the dike." A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
A polychrome mask. African work.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#104Rik SchaepherdersPeriod: 1863-1949‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#79‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
"Departing Fishermen", oil paint on panel in a gilded frame, signed "Rose" in the bottom left corner.No longer availableDim. h 15 x b 21 cmEstimate: € 60 / 80