#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#321Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
A lot of 8 bronze sculpted figurines with various erotic themes.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#155Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
A cut and etched white glass with gilded edges and decoration. On a silver plated foot, marked 815‰. Presumably Bohemian, mid-19th century.No longer availableDim. 18,5 x Ø22 x 815‰Estimate: € 150 / 200