#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#561“Atlas van Fouquet”, boek met “103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam, alle naar het leven Getekend”, gravures.
"Atlas of Fouquet", book with "103 images of the widely renowned trading city Amsterdam, all drawn from life", engravings.No longer availableDim. h39 cm x b 51,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#39Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
A framed Greek travel icon depicting St. Athanasius. 19th century. Wear.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#135Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,20 ct. en twee briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.20 ct. and two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 300 / 350 -
#327Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
A set of 2 hand-painted Chinese bowls, both on wooden bases.No longer availableDim. h 5 x Ø 12.5 cmEstimate: € 25 / 50