#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#241Een gedreven koperen rookservies, 6-delig bestaande uit dienblad, bekers, 1 asbakken en een belletje.
A copper sculpted smoking set, 6 pieces consisting of a tray, cups, 1 ashtray, and a bell.No longer availableDim. Ø: 13-41 cmH: 6-11.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
A poster with possibly a figure in pencil by Fred Bervoets.No longer availableDim. h 53 x b 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475Maison TaymansEen oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80