#87“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames.No longer availableDim. h 12 x l 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#114“Voetwassing”. Een geschilderd icoon voorstellend Jezus met zijn apostelen. Naar de oudheid. Centraal 2 krassen.
"Foot washing." A painted icon depicting Jesus with his apostles. Antique. Central 2 scratches.No longer availableDim. 25.5 x 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#288Saint-Marie Faïences de MoustiersEen Frans aardewerken dekselvaas met dierlijk, figuratief en floraal decor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A French earthenware covered vase with animal, figurative, and floral decoration. On a wooden base. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Yokohama’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large bowl, a bowl, and a vase made of German porcelain. Decoration 'Yokohama'. In mint condition. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 32 cm, Ø 27 cm, h 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#400SheafferTwee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#297Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
A copper floor lamp with old South American relief decor.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Oude Belgische legerhelm met binnenhelm en kinriem.
Old Belgian army helmet with liner and chinstrap.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
"Bound naked". An Art Deco terracotta sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180