#187Otto De BeulPeriod: 1845-1899“Le Faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd en gieterijstempel "C. Paternotte Fondeur Lembecq”. 19e eeuw.
"The Reaper." A patinated bronze sculpture. Signed at the bottom with foundry stamp "C. Paternotte Fondeur Lembecq". 19th century.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 500 / 700 -
#6823 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
#513Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Duits werk.
A three-piece copper fireplace set in eclectic style, comprising a clock and two five-armed candlesticks. German work.No longer availableDim. 60 x 37 x 18 cm (klok)Estimate: € 220 / 280 -
#15Een paar klassieke houten kandelaars.
#531Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
#393luc Van De Vyvere“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
"The Spaniard". A bronze sculpture on a marble base signed 'De Luc'.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#329Rudolf Otto Francke“Bärtiger Tiroler”. Olieverf op doek, gesigneerd Rudolf Otto Francke. In vergulde kader.
"Bearded Tyrolean". Oil on canvas, signed by Rudolf Otto Francke. In a gilt frame.No longer availableDim. 25 x 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
A set of two Chinese porcelain lidded vases, famille-rose, decorated with flora and fauna. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#94“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120 / 150