#404Een massief houtgesculpteerde ornament in de vorm van een bloemenvaas. Goud en ecru beschilderd.
A solid wood-carved ornament in the shape of a flower vase. Painted in gold and ecru.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met twee kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with two small diamonds.No longer availableDim. 1,15 gEstimate: € 200 / 250 -
#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
#442Diane BogaertsPeriod: 1946“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#571Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
#615Een gegraveerd kristallen glasservies waaronder 10 champagne koepjes, 8 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 11 cognac glazen, 11 likeurglaasjes en 12 waterglazen.
An engraved crystal glassware set including 10 champagne coupes, 8 white wine glasses, 11 red wine glasses, 11 cognac glasses, 11 liqueur glasses, and 12 water glasses.No longer availableDim. 63 stuksEstimate: € 80 / 120 -
#514Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
"Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84, and numbered 8/15.No longer availableDim. 58 x 74cmEstimate: € 200 / 250