#334Devolder“Stilleven met asperges”. Olieverf op doek gesigneerd Devolder.
"Still life with asparagus". Oil on canvas signed by Devolder.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Moulin à Wemmel”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso getiteld en gesigneerd.
"Moulin à Wemmel". A painting, oil on canvas. Titled and signed on the back.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 150 / 250 -
#393luc Van De Vyvere“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
"The Spaniard". A bronze sculpture on a marble base signed 'De Luc'.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Jan Vercruysse“God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.
"God's Comic". Spray paint on canvas. A modernist piece depicting Elvis Costello. Signed on the back Maur-Ice, alias for Antwerp artist Jan Vercruysse. Dated 1994.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Een 18 kt geelgouden ring met twee profielen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18k yellow gold ring with two profiles set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 9,17 g m: 53.Estimate: € 900 / 1000 -
#631C. Mahillon, Bruxelles“C. Mahillon Bruxelles”. Een tuba van het Belgisch leger.
“C. Mahillon Brussels”. A tuba from the Belgian army.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400SheafferTwee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#235Sleen Marc“Le Matelas de Madras.” Album 8. Een lot van 4 Franstalige drukplaten van Nero. Uitgeverij Erasme / Averbode. 1968.
"The Mattress of Madras." Album 8. A lot of 4 French-language printing plates from the Nero series. Publisher: Erasme / Averbode. 1968.No longer availableDim. 24,5 x 17,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#385Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt yellow gold ring set with brilliants totaling approximately 0.14 ct. and rubies totaling approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 11,03 g m: 55.Estimate: € 1000 / 1200