#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#319Een lot van 5 diverse groepjes biscuit met jardinière en vide-poche.
#52“Eglise à Zierickzée - Hollande”. Een kleurets op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#603“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
"Rama". A bronze statue with gilded details. Thailand.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#708Een gefineerde vitrine met gegolfd glas, en drie niveaus. Met messingen monturen.
A veneered display case with wavy glass, and three levels. With brass fittings.No longer availableDim. h 151 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
A mixed lot of 5 South American artifacts, figurines, and instruments made of pottery, bone, and stone.No longer availableDim. H: 6-18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Gustave Van Vaerenbergh“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
"Ladies bust." A monochrome ceramic sculpture. Signed G. V. Vaerenbergh.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#360Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 120 / 180