#170Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met een spinel van +- 1,50 ct.
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#245Een driedelig pendulestel in 2 kleuren marmer. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Frankrijk, eind 19e eeuw.
A three-piece clock set in two colors of marble. Also two column candlesticks. Presumed to be from France, late 19th century.No longer availableDim. 26 x 46 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#123Een paar vergulde obelisken met Osmaans Iznik-keramiek en olifanten voet, naar Bernini’s “Pulcin della Minerva”.
A pair of ormolu obelisks with Ottoman Iznik ceramic and elephant foot, inspired by Bernini's "Pulcin della Minerva".No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#483Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, adorned with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#100CartierReiswekker met quartzuurwerk met batterij. In oorspronkelijk etui en doos. Met certificaat.
Travel alarm clock with quartz movement with battery. In original case and box. With certificate.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#303Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.
#93Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
A set of vases in crackled earthenware with bronze base in Art Nouveau style. Marked JBT 1906 on the bottom.No longer availableDim. h 38,8 cmEstimate: € 120 / 180