#358Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
#108Een paar cassoletten, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
A pair of cassolette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150 / 250 -
#698BuragoVier antieke sportwagens. Drie Mercedes, één Bugatti. Schaal 1/18.
Four antique sports cars. Three Mercedes, one Bugatti. Scale 1/18.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613“Zittende Boeddha”. Een beeld in koper. Zuid-Oost Aziatisch werk.
"Sitting Buddha." A copper statue. South-East Asian work.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#249Jacob Smits“Kinderportret”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Child portrait." A drawing on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#282Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Terrasjesweer”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Terrace weather." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 18.5 x 22.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.
#365Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -