#397Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
#204“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
#188Adolfo Cipriani“Jonge Dame”. Een gesculpteerd marmeren buste. Verso gesigneerd “A. Cyprien”.
"Young Lady". A sculpted marble bust. Signed on the back "A. Cyprien".No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 400 / 600 -
#61Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
#81De Hoorn des Overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een putto gedragen.
The Horn of Plenty. A buffalo horn adorned with a ram's head and gilded bronze ornaments, carried by a putto.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#387AbdallahEen antieke messing gehamerde theekan. Vermoedelijk Toeareg, begin 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
An antique hammered brass teapot. Presumably Tuareg, early 20th century. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
A women's bust in zamak, after Jef Lambeaux. Minor damage at the back.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80