#641Een paar Nanking vazen met krijgerdecor.
A pair of Nanking vases with warrior decoration.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Val Saint LambertEen set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. h 35, h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
A cherrywood desk in English style with 3 drawers and a leather top. Matching desk chair with carved details and upholstered seat with striped pattern.No longer availableDim. 75 x 140 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#128Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met floraal decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With floral decoration.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 150 / 250 -
#136Jitona SobeslavPeriod: 1960Een set van 2 gefineerd houten, mid-century design commodes. Modulair systeem. 1 met barkast en 1 lade. 1 met 4 deuren en 1 lade. Door Jitona Sobeslav, medio 1960. Verso labels.
A set of 2 veneered wooden, mid-century design chests of drawers. Modular system. 1 with a bar cabinet and 1 drawer. 1 with 4 doors and 1 drawer. By Jitona Sobeslav, circa 1960. Verso labels.No longer availableDim. 186,5 & 130 x 85 x 46,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#148Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
#332Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
#519Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#639Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
#372Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80