Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een centrale saffier van +- 0,65 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een centrale saffier van +- 0,65 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een centrale saffier van +- 0,65 ct.

An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.10 ct. and a central sapphire of approximately 0.65 ct.
Dim. 3,84 g m: 57.
SKU: 2105240310.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #310
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #673

    Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.

    A jardinière in Delftware, marked ‘Pottery factory 't Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 36 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #17
    Nimy, Belgique

    Een keramieken art-nouveau jardinière met florale motieven gemerkt Nimy.

    A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #571

    Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.

    A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #472

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    No longer available
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #591

    Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.

    A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut.
    No longer available
    Dim. 36 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #382
    Jan Vercruysse

    “God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.

    "God's Comic". Spray paint on canvas. A modernist piece depicting Elvis Costello. Signed on the back Maur-Ice, alias for Antwerp artist Jan Vercruysse. Dated 1994.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.

    A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs.
    No longer available
    Dim. h 57 x l 80 x d 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #525

    Een 18 kt geelgouden gedreven ring bezet met een koraal.

    An 18 kt yellow gold carved ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 5,47 g m: 55.
    Estimate: € 650 / 750
  • #373

    Een Chinese porseleinen vaas met een 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase with around 30 playing children in the decor and dragon ornaments as handles. Mid-20th century. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41,5 x Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393
    luc Van De Vyvere

    “De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.

    "The Spaniard". A bronze sculpture on a marble base signed 'De Luc'.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More