#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
#185Alexandre Ouline‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
#6Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. 1 lade en spiegel binnenin. Barst in bovenblad.
#364Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.
#252Alfred Van Neste“Zicht op de kathedraal” en “Begijnhof”. Een lot van twee kleuretsen, buiten de plaat gesigneerd Alfred Van Neste.
#131Clara Juan“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Little girl on chair." Sculpture in dark patinated bronze. Signed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
#572De Boeck“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
#29Een lot van 2 Duitse officierskepies.
A lot of 2 German officer's kepis.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 50 / 75 -
#464Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
"Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56,5 x 36,5 cmEstimate: € 800 / 1200