#375Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een parel.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. and a pearl.No longer availableDim. 4,62 g m: 55.Estimate: € 450 / 550 -
#612Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#167DelvauxEen vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
A vintage black leather Delvaux handbag, with mirror, model "Equivogue". Made of grained calfskin and "toile de cuir".No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#440Een 18 kt geelgouden ring in de vorm van een slang bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#443Een aardewerken dekselschaal met floraal decor. Bovenop gemerkt VOC.
An earthenware covered dish with floral decor. Marked VOC on top.No longer availableDim. 11,5 x Ø 23 cmEstimate: € 120 / 180