#101Susan Luppino“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
"Cavallo" A bronze cast sculpture of a stylized horse. Signed and numbered 56/200 at the bottom.No longer availableDim. 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#442Diane BogaertsPeriod: 1946“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#261Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#33Een koperen consecratiebel, ook wel sacristiebel of altaarschel genoemd.
A copper consecration bell, also known as a sacristy bell or altar bell.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#678Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
#671“2 Dalmatiërs”. Een paar porseleinen staffordshire craquellé beeldjes.
"2 Dalmatians". A pair of porcelain Staffordshire crackle figurines.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#642Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60