#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#227Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#567Louis Moreaux“Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.
#488Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
#561CarmenEen lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.
A lot of silver-plated cutlery in drawers. 207 pieces, marked Carmen.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#117Fernand GysenPeriod: 1879-1943“Cendulla”. Een terracotta buste van een dame met kap. Onderaan gesigneerd, vooraan getiteld.
"Cendulla". A terracotta bust of a lady with a hood. Signed at the bottom, titled at the front.No longer availableDim. 31,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#178Jaeger-LeCoultre“Atmos”. Een verguld metaal en glazen vintage tafelklok. Verso gemerkt “Le Coultre & Cie - Swiss”.
"Atmos". A gilt metal and glass vintage table clock. Marked "Le Coultre & Cie - Swiss" on the back.No longer availableDim. 23,5 x 16 x 21 cmEstimate: € 500 / 700