#103“Meisje met schoen”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet. Inscriptie “Hands on hips”, vermoedelijk naar Auguste Moreau.
"Girl with shoe." A bronze cast statue on a marble base. Inscription “Hands on hips,” likely after Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#467“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
"Old Sage". A patinated cloisonné figurine on a wooden pedestal.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#458Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
A pair of Chinese porcelain square lidded vases, decorated with warriors.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#666Een vintage Italiaans meerkleurig porseleinen beeldje van een Shih Tzu.
A vintage Italian multicolored porcelain figurine of a Shih Tzu.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631C. Mahillon, Bruxelles“C. Mahillon Bruxelles”. Een tuba van het Belgisch leger.
“C. Mahillon Brussels”. A tuba from the Belgian army.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
#18Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
#402Pierre Deuse“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Hager WiesnerEen lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.