#323Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een piquefleurs gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
A lot of 3 art deco earthenware pieces consisting of a flower frog marked Bergen, a carafe marked Coceram, and a small jug from Dubois.No longer availableDim. h 24Estimate: € 40 / 60 -
#579HerizEen Iraans handgeknoopt Heriz tapijt.
#605Een 18 kt geelgouden ring met twee profielen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18k yellow gold ring with two profiles set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 9,17 g m: 53.Estimate: € 900 / 1000 -
#18Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
#179Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Stilleven met anjers en 3 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Carnations and 3 Apples". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 84 cmEstimate: € 300 / 400 -
#468Salvatore Melani Arnova 194Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
A vintage plaster statue of an African man in a canoe. Signed and marked at the bottom. Salvatore Melani for Arnova 480.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#481Frederico CarassoPeriod: 1899-1969“Bedrukt gelaat”. Een kubistisch hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
#670Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen waaronder één bezet met lapis lazuli, twee broches bezet met markasiet een dubbele clipssluiting, een horloge en een potlood.
A lot of silver jewelry including two rings, one set with lapis lazuli, two brooches set with marcasite, a double clip closure, a watch, and a pencil.No longer availableDim. Bruto: 66,68 gEstimate: € 150 / 250 -
#441Een gietijzeren tuinvaas.
A cast iron garden urn.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 200 / 300