#144Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#369“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
#507Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#251Een lot van 2 Art Deco Boheems kristal geslepen likeursets. 1 bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf, dop manco. En 1 met 2 glaasjes en karaf. Allen met concentrisch decor.
A lot of 2 Art Deco Bohemian crystal cut liqueur sets. 1 set includes 6 glasses and 1 decanter, missing stopper. And 1 set with 2 glasses and decanter. All with concentric decoration.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#342“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#534Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#322Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#247Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
A French porcelain coffee set with gilt floral decoration. Consists of coffee pot, sugar bowl, creamer, 6 cups, and saucers. Marked on the back.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 100 / 150