#418Een porseleinen Imari sierbord met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A porcelain Imari decorative plate with floral design. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#386Een modernistisch ladekastje met veelkleurige laden en verschillende handvatten.
A modernist chest of drawers with multicolored drawers and various handles.No longer availableDim. h 105 x b 86 x d 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Haringeter”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
"Herring Eater". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641Een paar Nanking vazen met krijgerdecor.
A pair of Nanking vases with warrior decoration.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Karl PaldaEen lot van 4 diverse Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons met geometrisch decor, 1 poederdoosje, en bijgevoegd likeurglaasje.
#627Val Saint LambertEen set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. h 35, h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#565Een Chinees porseleinen celadonkleurige taboeret.
A Chinese porcelain celadon-colored stool.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#154‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#612Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
A lot of 8 Art Deco Bohemian crystal cut perfume bottles, 3 with spray tops and 5 missing their tops.No longer availableDim. 11,5 cmEstimate: € 60 / 90