#354“Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
"Modernist landscape at dawn". Oil on panel. Signed unclearly.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Jitona SobeslavPeriod: 1970Een lot van 3 vintage design sofa’s met gestoffeerde zitting. Bestaande uit een 3-zit, 190 x 80 x 95 cm, en 2 fauteuils 90 x 80 x 95 cm. Ontwerp door Jitona Sobeslav, medio 1970.
A lot of 3 vintage design sofas with upholstered seats. Includes a 3-seater, 190 x 80 x 95 cm, and 2 armchairs 90 x 80 x 95 cm. Designed by Jitona Sobeslav, circa 1970.No longer availableDim. 190 & 90 x 80 x 95 cmEstimate: € 400 / 500 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
A set of two Chinese porcelain lidded vases, famille-rose, decorated with flora and fauna. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#123Een paar vergulde obelisken met Osmaans Iznik-keramiek en olifanten voet, naar Bernini’s “Pulcin della Minerva”.
A pair of ormolu obelisks with Ottoman Iznik ceramic and elephant foot, inspired by Bernini's "Pulcin della Minerva".No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#263Arthur PeppeEen vintage Top Hat in originele doos. Gemerkt “Chapellerie Arthur Peppe”, 25 Rue Leys, Anvers. Vroeg 20e eeuw.
#608Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#77Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
#17Nimy, BelgiqueEen keramieken art-nouveau jardinière met florale motieven gemerkt Nimy.
A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.No longer availableDim. h 21 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
An Art Deco Bohemian crystal etched liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. Adorned with geometric design.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 200 / 300