#512“Bidjar”. Een handgeknoopt Iraans tapijt.
#636Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#279Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, onderaan gemerkt Royal Doulton.
A lot of 4 figurative bisque groups with an accompanying porcelain flower bouquet, marked Royal Doulton at the bottom.No longer availableDim. H: 9-17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400SheafferTwee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#448Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
#375Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een parel.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. and a pearl.No longer availableDim. 4,62 g m: 55.Estimate: € 450 / 550 -
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
An orange metal desk lamp, adjustable. Unmarked. 1950s design.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 60 / 80