#287Elkington & CoEen Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.
#81De Hoorn des Overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een putto gedragen.
The Horn of Plenty. A buffalo horn adorned with a ram's head and gilded bronze ornaments, carried by a putto.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#303Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.
#514Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
#229“Landschap met paard en kar”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with horse and cart." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Een vintage Wilesco stoommachine.
A vintage Wilesco steam engine.No longer availableDim. h 31 x 23 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#561CarmenEen lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.
A lot of silver-plated cutlery in drawers. 207 pieces, marked Carmen.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#313Vileroy & BochEen 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
A 5-armed crystal candlestick. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 17 x 17 cmEstimate: € 60 / 80