#145Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
#399Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 douanepet.
A lot of 2 Canadian headgear items, including 1 RCMP straw hat, marked "The Lawman, Genuine Milan" and 1 customs hat.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom.No longer availableDim. 42 x 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#409Een zandstenen Indische lantaarn.
A sandstone Indian lantern.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Een handgeknoopt wollen tapijtje.
#503Een set Chinese famille rose vazen met tweezijdig decor, 19/20e eeuws.
A set of Chinese famille rose vases with double-sided decoration, 19/20th century.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#368Een lot van 2 Franse Gendarmerie-officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
#373Een Chinese porseleinen vaas met een 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with around 30 playing children in the decor and dragon ornaments as handles. Mid-20th century. Marked at the bottom.No longer availableDim. 41,5 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Een limited edition emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Genummerd 7/100.
A limited edition enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Numbered 7/100.No longer availableDim. 47x32 cmEstimate: € 260 / 320 -
#669Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.