#149Een limited edition emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Genummerd 7/100.
A limited edition enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Numbered 7/100.No longer availableDim. 47x32 cmEstimate: € 260 / 320 -
#294Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Haringeter”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
"Herring Eater". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#208Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom.No longer availableDim. h 113 x Ø 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#313Vileroy & BochEen 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
A 5-armed crystal candlestick. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 17 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#448Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
A large Santa Claus doll. Gifts in arm and carry bag.No longer availableDim. h 150 cmEstimate: € 80 / 120