#341Een massief eiken doos met schuifdeksel, opgebouwd met oude gebeeldhouwde elementen.
#6823 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
#408Een blauw geel Chinees porseleinen sierschaal met draken in het decor. Onderaan gemerkt, 20e eeuw.
#366Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
#52“Eglise à Zierickzée - Hollande”. Een kleurets op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#246Een massief eikenhouten pupiter/kastje, aan de 4 zijden afgewerkt om als vrijstaand meubel te kunnen dienen. 19e eeuws.
#176Een chaise-longue op klauwpoten in verguld hout en met rood fluweel bekleed.
#66J. & J. KohnEen design schommelstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting en rugleuning. Binnenin gemerkt, vroeg 20e eeuw.
A design rocking chair made of folded beechwood with caned seat and backrest. Marked inside, early 20th century.No longer availableDim. 107 x 100 x 53 cmEstimate: € 150 / 200 -
#105Een antieke koperen luchter met florale ornamenten en 16 lichtpunten.
An antique copper chandelier with sculpted floral ornaments and 16 light points.No longer availableDim. 83 x 86 cmEstimate: € 120 / 180 -
#350FE Roskopf2 Roskopf zakhorloges, beide verso gemerkt. 1 met klein barstje in de wijzerplaat.
A lot of 2 Roskopf pocket watches, both marked on the reverse. 1 with a small crack on the dial.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 120 / 180