#135Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
#26Een vergulde staande lamp met ramskoppen en guirlandes.
#116František Mezulánik UP ZávodyEen gefineerd houten, mid-century design commode-secretaire met 3-laden en klapblad. Ontwerp door František Mezulánik voor UP Závody. Verso label.
A veneered wooden, mid-century design chest with secret drawers, 3 drawers, and a fold-out leaf. Designed by František Mezulánik for UP Závody. Label verso.No longer availableDim. 130 x 79 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#359Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
A set of three Chinese Nanking vases with warriors in the decor. The two smallest ones are placed on a wooden base.No longer availableDim. h 20Estimate: € 40 / 60 -
#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#214“Mathematica en Geometria”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Mathematics and Geometry". Two solid wood-carved panels depicting the sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#613“Zittende Boeddha”. Een beeld in koper. Zuid-Oost Aziatisch werk.
"Sitting Buddha." A copper statue. South-East Asian work.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 80 / 120