#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#113Lladro‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150 -
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
A stuffed moray eel, taxidermy, early 20th century.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 300 / 400