#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#442Miroslav Navratil“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Slijtage sporen aan de bekleding.
"Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.No longer availableDim. 75 x 67 x 75cmEstimate: € 550 / 750 -
#584Emile Baas“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
"Caballos." Bronze sculpture, signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 550 / 650