#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#351Een meerkleurig Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multicolored Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 34 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
A 19th-century solid oak trunk with sculpted details.No longer availableDim. 67 x 126 x 61 cmEstimate: € 80 / 120