#166
Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#644Imari
Een Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#587
Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
A pair of modern ceramic blue vases as lamp bases.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 60/80 -
#364
Een lot van vier verschillende kristalen glaasjes, we voegen er een kristallen karafje aan toe, blauw in de massa.
A lot of four different crystal glasses, we add a crystal decanter, blue in the mass.No longer availableDim. h +- 15 cmEstimate: € 30/35 -
#451
"Panther." A sculpture of dark patinated bronze after a work by René Paris.No longer availableDim. 47cmEstimate: € 200/225 -
#326
Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#570
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#412
“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
#32Bosteels
“Portret van een zittende vrouw”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#624
Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
A porcelain tea set with a gilded motif. Lobed belly.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#686
Een handgeknoopt Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 185 x 64cmEstimate: € 40/60 -
#602C. Vermoelen
‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.
'Interior with playing kittens', oil on canvas signed C. Vermoelen.No longer availableDim. h 70 x b 53 cmEstimate: € 30/50