#333Een Zuid-Congolees houten masker.
Masque congolais en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 650 / 700
#72Een donkergepatineerde lessenaar met klapblad.
#54Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
Tapis du Pakistan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#299Een spiegel van brons in rococostijl.
#57Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
#178Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk meet een Chinees decor van een bloeiende theeboom en een vaas. Gewafelde rand en bloementuilen op de vleugel, naar Qinglong voorbeeld. Oude restauratie aan de vleugel. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft à décor chinois d’un arbre à thé en fleurs et d’un vase. Aile rainurée aux bouquets de fleurs sur l’aile, d’après les exemples de Qinglong. Ancienne restauration à l’aile. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#31Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven messing met afbeeldingen van het Lam Gods op de basis. Eén beschadigd bovenaan.
Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 70 -
#271“Rat”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Rat". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120