Similar lots by type
-
#623Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout. Nkisi-Nkonde.
Fétiche africain en bois sculpté. Nkisi-Nkonde.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#17“Musicerend paar”. Twee beelden van gesculpteerd hout. Naar de XVde eeuw.
Couple de musiciens. Deux sculptures en bois. D’après le XVe siècle.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#795Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. H 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#733Een houten schaalmodel van een driemaster in een glazen vitrine.
Maquette en bois d’un trois mats dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#396Een trumeau van gesculpteerd eikenhout in Mechelse Renaissancestijl, versierd met twee leeuwenkopjes, hermenfiguren en engeltjes.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance décoré de deux têtes de lion, de hermès et d’angelots.No longer availableDim. h: 192 cmEstimate: € 80 / 120 -
#817Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648Een taboeret van gesculpteerd tropisch hout. Kameroen.
Tabouret en bois exotique. Cameroun.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 90 -
#397Een divers lot van vier houten doosjes en een kistje. We voegen er twee stopeieren aan toe.
Lot comprenant quatre boîtes en bois et un coffret. Nous ajoutons deux oeufs à repriser.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#665Een ronde eettafel van gesculpteerd hout . Het blad op een zwaar gesculpteerde voet, geflankeerd door twee putti. Vier bijpassende stoelen, bekleed met beige fluweel.
Table ronde en bois sculpté. La tablette reposant sur un pied richement sculpté et flanquée de deux putti. Quatre chaises assorties recouverts de velours beige.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#643Een Afrikaans plankmasker van gesculpteerd en gepatineerd hout. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque planche africain en bois sculpté et patiné. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100 / 140 -
#355Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Montre de gousset en argent 800‰. La Reine Bruxelles 1897.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#308Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#651Een lot van vijf gesculpteerde ivoren tanden, waarvan vier versierd met olifantjes en een krokodil. Eerste helft van de XXste eeuw.
Lot de cinq sculptures en ivoire dont quatre décorées d’éléphants et un en forme de crocodile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#374Roger Hebbelinck“Stadszicht”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 192/350 buiten de plaat.
“Vue de ville”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 192/350 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 100 -
#732Serge“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#773Val St. LambertDrie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.
Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#371DelvauxEen bruin lederen handtas. Gemerkt.
Sac à main en cuir brun. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#620MissoriEen parfum van 7,5 ml.
Parfum de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#27Twee ovale hoogreliëfs van gebeeldhouwd hout met afbeeldingen van mythologische taferelen. Omstreeks 1900.
Deux reliefs ovales en bois sculpté représentant des scènes mythologiques. Vers 1900.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#518Een paar aardewerken sierborden met een decor van asperges en servetten in reliëf.
Paire d’assiettes en faïence bleue et blanche à décor d’asperges et de napperons en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#484“Pontius Pilatus wast de handen in onschuld”. Olieverf op doek.
“Ponce Pilate s’en lave les mains”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#529Een Chinees kalligrafisch gedicht op rijstpapier.
Poème chinois calligraphié sur papier de riz.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20 / 25 -
#79“Congrès liturgique, Malines”. Een affiche uit 1924.
“Congrès liturgique, Malines”. Affiche de 1924.No longer availableDim. 108 x 78 cmEstimate: € 120 / 140

