Similar lots by type
-
#209Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen. Beschadiging bovenaan, hersteld.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings. Damage at the top, repaired.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180 / 240 -
#12“Maria Van Hove”. Een herdenkingsteken uit kant met Belgische vlag achtergrond. Thema spionage met documentatie op achterzijde. Wij voegen toe een boek “Des principes de la guerre, a travers les ages”.
Mary Van Hove. A commemorative lace sign with Belgian flag background. Espionage theme with documentation on the back. We add a book “Des principes de la guerre, a travers les ages”.No longer availableDim. 22,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#81Een Art Deco kristallen schaal, met blauw in de massa. In de stijl van Val St. Lambert.
An Art Deco bowl, with blue in the mass. In the style of Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#221Een analoog professioneel fototoestel Mamiyaflex C2 met 2 Seikosha-s lenzen.
An analogue professional camera Mamiyaflex C2 with 2 Seikosha-s lenses.No longer availableEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#106Een tafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding op gesculpteerde fluit poten op wieltjes met wit marmeren blad.
A table of black lacquered pear wood with a cross connection on sculpted flute legs on wheels with white marble top.No longer availableDim. 76 x 128 x 78 cmEstimate: € 150 / 250 -
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#620André IdserdaPeriod: Roeselare 1889-1979“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Fishing boats before the coast”. Oil on paper. Signed.No longer availableDim. 69 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#82Jan Govaerts“Boszicht met watermolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest view with water mill.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#150Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 1.08 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#379Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.
An Indo-Persian war scene. Mixed media on paper.No longer availableDim. 37 x 21cmEstimate: € 60 / 80 -
#457Een paar Chinees porseleinen vierkante vazen met verschillende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain square vases with various figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 42 x 17 x 17cmEstimate: € 120 / 200 -
#326Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats and wicker backs.No longer availableDim. 102 x 67 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#505Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.No longer availableDim. 200 x 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#199Een 99-delig zilveren bestek, 3710 gram, gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) met als gehalte 800 bestaande uit: 12 vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorken, 11 vismessen, 12 soeplepels, 10 dessertlepels, 12 grote messen, 12 kleine messen en 6 kreeftenvorkjes.
A 99 piece silver cutlery set, 3710 g, marked DB (Henri De Bist, Mechelen), 800/1000 compr ising 12 forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 11 fish knives, 12 soup spoons, 10 dessert spoons, 12 big knives and 6 lobster forks.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1650 / 1850 -
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 carat white gold ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#551Een Afrikaans masker sculptuur uit rieten vlechtwerk, leem en een apenschedel.
An African mask sculpture made of wickerwork, clay and a monkey skull.No longer availableDim. 24 x 31cmEstimate: € 150 / 250

