#12“Maria Van Hove”. Een herdenkingsteken uit kant met Belgische vlag achtergrond. Thema spionage met documentatie op achterzijde. Wij voegen toe een boek “Des principes de la guerre, a travers les ages”.
Mary Van Hove. A commemorative lace sign with Belgian flag background. Espionage theme with documentation on the back. We add a book “Des principes de la guerre, a travers les ages”.No longer availableDim. 22,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#209Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen. Beschadiging bovenaan, hersteld.
An Art Deco bowl, with blue in the mass. In the style of Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 50 / 70
#184Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#46Een grote staande kapstok in de stijl van Thonet met een afneembaar bovendeel.
A large standing coat rack in the style of Thonet with a removable top.No longer availableDim. h 203 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Een oude replica van een middeleeuws zwaard.
#559Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#428Een Val Saint Lambert kristallen drie-armige kandelaar met rood in de massa, met label en onderaan gesigneerd.
A Val Saint Lambert crystal three-armed candlestick with red in the mass, labeled and signed on the bottom.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 125 / 175 -
#180Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.
An 18 carat pink gold necklace with a pink gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 0.10 ct and a pearl. With certificate.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#394“Abstract met relatie tot de maan.” Gedateerd April 1972. genummerd 92/100. gesigneerd buiten de plaat.
“Abstract with relation to the moon.” Dated April 1972. numbered 92/100. signed outside the plate.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#95Val Saint LambertEen set van 6 gekleurde geslepen kristallen glazen, en een bijbehorende karaf.
#463Een modern kunstwerk van gepolijst zandsteen.
A modern work of art in polished sandstone.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#689Twee diepe Chinese porseleinen diepe borden met een blauw op wit floraal decor. XVIIIe eeuw.
#268Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert tafellamp, onderaan gemerkt en met label.
A crystal Val Saint Lambert table lamp, marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. 55 x Ø13cmEstimate: € 100 / 150