#12“Maria Van Hove”. Een herdenkingsteken uit kant met Belgische vlag achtergrond. Thema spionage met documentatie op achterzijde. Wij voegen toe een boek “Des principes de la guerre, a travers les ages”.
Mary Van Hove. A commemorative lace sign with Belgian flag background. Espionage theme with documentation on the back. We add a book “Des principes de la guerre, a travers les ages”.No longer availableDim. 22,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
An Art Deco bowl, with blue in the mass. In the style of Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 50 / 70
#637Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1983 en 1998. Nummers 194-198, 198-234, 236-237, 239-240, 242-243, 245, 256, 258. Evenals De Gekalibreerde Kwibus. 1981. 51 stuks goede staat.
Suske and Wiske. Red series. Standard Publisher between 1983 and 1998. Numbers 194-198, 198-234, 236-237, 239-240, 242-243, 245, 256, 258. As well as De Calibrated Kwibus. 1981. 51 pieces in good condition.No longer availableEstimate: € 50 / 55 -
#153A.E. Carrier-Belleuse“Liseuse”. Een gepatineerd bronzen beeldje van een lezende dame.
"Liseuse". A patinated bronze figurine of a lady reading.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 340 / 380 -
#430Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,28 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 480 / 550 -
#510Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#255Bibliothèque NationalePeriod: 1846-1851A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)
#441Boud CeysensEen verguld brons gesculpteerd beeldje, modern abstracte vorm. Gesigneerd “Ceysens”.
A gilded bronze sculpted figurine, modern abstract shape. Signed "Ceysens".No longer availableDim. 12cmEstimate: € 100 / 200 -
#374‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#463Een modern kunstwerk van gepolijst zandsteen.
A modern work of art in polished sandstone.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#393Een paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor en diverse figuren versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain umbrella stand with a multi-coloured decor and decorated with various figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 47 x Ø23cmEstimate: € 60 / 80 -
A wood-sculpted African mask decorated with textiles and cowrie shells. Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 60 / 80