Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een analoog fototoestel, Nikon F3 met 3 lenzen: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.

Een analoog fototoestel, Nikon F3 met 3 lenzen: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.

An analog camera, Nikon F3 with 3 lenses: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.
SKU: 2706230237.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #209

    Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen. Beschadiging bovenaan, hersteld.

    A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings. Damage at the top, repaired.
    No longer available
    Dim. h 141 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #12

    “Maria Van Hove”. Een herdenkingsteken uit kant met Belgische vlag achtergrond. Thema spionage met documentatie op achterzijde. Wij voegen toe een boek “Des principes de la guerre, a travers les ages”.

    Mary Van Hove. A commemorative lace sign with Belgian flag background. Espionage theme with documentation on the back. We add a book “Des principes de la guerre, a travers les ages”.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #81

    Een Art Deco kristallen schaal, met blauw in de massa. In de stijl van Val St. Lambert.

    An Art Deco bowl, with blue in the mass. In the style of Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #221

    Een analoog professioneel fototoestel Mamiyaflex C2 met 2 Seikosha-s lenzen.

    An analogue professional camera Mamiyaflex C2 with 2 Seikosha-s lenses.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #106

    Een tafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding op gesculpteerde fluit poten op wieltjes met wit marmeren blad.

    A table of black lacquered pear wood with a cross connection on sculpted flute legs on wheels with white marble top.
    No longer available
    Dim. 76 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #322
    Period: 1846-1851

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #620
    André Idserda
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Vissersboten voor de kust”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Fishing boats before the coast”. Oil on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 69 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #82
    Jan Govaerts

    “Boszicht met watermolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Forest view with water mill.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #150

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #379

    Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.

    An Indo-Persian war scene. Mixed media on paper.
    No longer available
    Dim. 37 x 21cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een paar Chinees porseleinen vierkante vazen met verschillende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain square vases with various figures in the decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 42 x 17 x 17cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats and wicker backs.
    No longer available
    Dim. 102 x 67 x 54cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #505

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #199

    Een 99-delig zilveren bestek, 3710 gram, gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) met als gehalte 800 bestaande uit: 12 vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorken, 11 vismessen, 12 soeplepels, 10 dessertlepels, 12 grote messen, 12 kleine messen en 6 kreeftenvorkjes.

    A 99 piece silver cutlery set, 3710 g, marked DB (Henri De Bist, Mechelen), 800/1000 compr ising 12 forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 11 fish knives, 12 soup spoons, 10 dessert spoons, 12 big knives and 6 lobster forks.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1650 / 1850
  • #490

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 carat white gold ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #551

    Een Afrikaans masker sculptuur uit rieten vlechtwerk, leem en een apenschedel.

    An African mask sculpture made of wickerwork, clay and a monkey skull.
    No longer available
    Dim. 24 x 31cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More