Similar lots by type
-
#221Een analoog professioneel fototoestel Mamiyaflex C2 met 2 Seikosha-s lenzen.
An analogue professional camera Mamiyaflex C2 with 2 Seikosha-s lenses.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#12“Maria Van Hove”. Een herdenkingsteken uit kant met Belgische vlag achtergrond. Thema spionage met documentatie op achterzijde. Wij voegen toe een boek “Des principes de la guerre, a travers les ages”.
Mary Van Hove. A commemorative lace sign with Belgian flag background. Espionage theme with documentation on the back. We add a book “Des principes de la guerre, a travers les ages”.No longer availableDim. 22,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#81Een Art Deco kristallen schaal, met blauw in de massa. In de stijl van Val St. Lambert.
An Art Deco bowl, with blue in the mass. In the style of Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#209Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen. Beschadiging bovenaan, hersteld.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings. Damage at the top, repaired.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#353Een beeldje van een Geisha in jade op houten voetje.
A figurine of a Geisha in jade on a wooden base.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1Alfred DubucandPeriod: 1828 - 1894Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
A bronze statue of a pheasant. Signed.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 70 / 100 -
#456Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 355 x 250cmEstimate: € 60 / 100 -
#642Een Afrikaans gesculpteerd houten beeld van een olifant.
An African carved wooden statue of an elephant.No longer availableDim. 45 x 82 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,24 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.24 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 330 / 380 -
#61Een dienblad met verzilverd koffie- en theestel met enkele keuren waaronder ‘25’.
A tray with a silver-plated coffee and tea set with several hallmarks, including '25'.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct., een amethist cabochon van ± 12,50 ct en kleine saffieren.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of ± 0.20 ct, an amethyst cabochon of ± 12.50 ct and small sapphires.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#108Een Art-Deco beeld van een jongedame, spelend op een aulos voor een schaapje. Getekend Geo Maxim.
An Art Deco statue of a young lady playing on an aulos for a sheep. Signed Geo Maxim.No longer availableDim. 25 x 42 x 10 cmEstimate: € 160 / 180 -
#199Een 99-delig zilveren bestek, 3710 gram, gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) met als gehalte 800 bestaande uit: 12 vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorken, 11 vismessen, 12 soeplepels, 10 dessertlepels, 12 grote messen, 12 kleine messen en 6 kreeftenvorkjes.
A 99 piece silver cutlery set, 3710 g, marked DB (Henri De Bist, Mechelen), 800/1000 compr ising 12 forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 11 fish knives, 12 soup spoons, 10 dessert spoons, 12 big knives and 6 lobster forks.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1650 / 1850 -
#650CFH 90 Made in GermanyEen verzilverd metalen bestek met Lodwijk XV-motieven, bestaande uit 12 grote en 12 kleine messen, 12 vismessen, 11kleine en 12 grote vorken, 12 kleine en 12 grote lepels, 12 koffielepels, 12 dessertorkjes, voorsnij- en serveerbestek, een pollepel, sauslepel en een taartschep. We voegen er nog 12 kreeftenvorkjes van Gero bij. Gemerkt.
Silver-plated metal cutlery with Louis XV motifs, consisting of 12 large and 12 small knives, 12 fish knives, 11 small and 12 large forks, 12 small and 12 large spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, cutting and serving cutlery, a ladle, sauce ladle and a cake server. We add 12 lobster forks from Gero. Marked.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#484BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56433.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered 56433.No longer availableDim. 199 x 101cmEstimate: € 40 / 60 -
#351ViertascaGiuseppe Armani. "Adelaar met gespreide vleugels". Groot sculptuur van veelkleurige biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten sokkel.
Giuseppe Armani. "Eagle with Spread Wings". Large sculpture of multicolored biscuit. Marked Edizione Limitata 114/1000. With label and on a wooden base.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 250 / 350

