Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#647Willy VandersteenPeriod: 1913-1990
Suske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1969 en 1973. Nummers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 stuks in redelijke tot goede staat.
Suske and Wiske. Red series. Standaard Uitgeverij between 1969 and 1973. Numbers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 pieces in fair to good condition.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#105
“Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux (niet gekleurd).
“Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. “Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux” (not coloured).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#516Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56479.Met certificaat.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 56479.No longer availableDim. 188 x 92cmEstimate: € 50/80 -
#357
Een Art-Deco schaal en vaas gemarkeerd Fait En Belgique in blauw en mauve glas.
An Art-Deco bowl and vase marked Fait En Belgique in blue and mauve glass.No longer availableDim. h 25 en Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#402Keith Haring Foundation
“Andy Warhol”. Een litho op papier, binnen de plaat gesigneerd Keith Haring foundation met watermerk, genummerd 29/150.
“Andy Warhol”. A lithograph on paper, signed within the plate Keith Haring foundation with watermark, numbered 29/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5cmEstimate: € 100/150 -
#277
Een kelkvaas in geslepen kristal, blauw in de massa. Vermoedelijk jaren ‘30.
A chalice vase in cut crystal, blue in the mass. Presumably 1930s.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50/80 -
#47
Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acanthusbladeren. Omstreeks 1900.
A baluster shaped vase in Brussels porcelain decorated by hand with a flutist and gilt acanthus leaves. Ca 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#473
Een zwart geschilderd bronzen beeld van Shiva Nataraja, ook dansende Shiva genoemd.
A black painted bronze statue of Shiva Nataraja, also called dancing Shiva.No longer availableDim. h 33.5 x b 25 cmEstimate: € 120/180 -
#664
Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
A celadon colored table lamp with shade.No longer availableDim. 78 x Ø53cmEstimate: € 40/60 -
#279
Een Brussels koffieservies bestaande uit een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.
A Brussels coffee set consisting of a coffee pot, a milk jug, a cup and saucer and a sugar bowl.No longer availableDim. h: 9 - 31 cmEstimate: € 60/100 -
#291
Een paar Brussels porseleinen cornet vazen, bloemendecor. Eén met restauratie aan de rechter bovenrand.
A pair of Brussels porcelain cornet vases, floral decor. One with restoration on the top right edge.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 100/120 -
#322Period: 1846-1851
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35/50